Педиатор_я• 20 октября 2022

поїздка в Болгарію, Румунію

Хочу спитати, тих хто нещодавно виїздив в Болгарію, Румунію. Ситуація наступна, у мене строк дії паспорту закінчився 5 вересня, мені його подовжили в міграційній службі України. Одначасно я сдала робити новий паспорт, але він ще не готовий. Мені потрібно поїхати на декілька днів або в Болгарію, або в Румунію. Чи можуть бути труднощі на кордоні з подовженим паспортом?
Фиона Шрековна• 20 октября 2022
А у Вас біометричний?
Грушки-яблочки• 20 октября 2022
Да хоть по айди карте едьте
Фиона Шрековна• 20 октября 2022
Якщо паспорт не біометричний, то в Болгарію потрібна віза.
Мене впустили в Болгарію без візи з не біометричним, але назад я б не проїхала.
Тому летіла.
автор Педиатор_я • 20 октября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
А у Вас біометричний?
так, біометричний подовжений
автор Педиатор_я • 20 октября 2022
десь прочитала, що ’якщо ви їдите по причині війни проблем не буде, а якщо як турист, то краще не різикувати’ Але виходить я на 3 дні, як турист? Мабуть туди проблем не має бути, а назад?
Таня Кузнецова• 20 октября 2022
Сегодня вернулась ,пускали людей даже с обычным .