Хранительница чешки• 20 октября 2022
Дівчатка допоможіть з ідеями для babyshower
Всім привіт. Організовуємо для подруги babyshower, можливо хто недавно був на такому святі і підкаже якісь ідеї самої програми?
Також є ідея перевірки готовності до пологів майбутньої мами, задаємо майбутній мамі 10 питань, відносно родів, та першого року життя малюка, а потім видаємо сертифікат до пологів та материнства готова) Допоможіть придумати 10 питань.
Баррикадница• 20 октября 2022
Тільки мені ті квести смішні і примітивні? Я таке не люблю. Просто вечірка?
Баррикадница• 20 октября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Автор, идея с викториной странная, как по мне.
Я на таких вечірках думаю - то знов школа 5 клас?
Хранительница чешки
• 20 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
ну не цікаво, пройдіть мімо, ні обов´язково яду кинути... Я не питала любите, не любите, а запитала ідеї
Я тут с краю постою• 20 октября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Идея - не делайте такого, испортите вечеринку. Это вроде конкурсов на свадьбе
Хранительница чешки
• 20 октября 2022
Чесно, читаю выдповіді і шкодую що написала... а сенс вечерінки в чому??? поїсти і додому йти????
Стильная штучка• 20 октября 2022
Запитання для вікторини
Найсмачніший спосіб споживання плаценти аби постродовий переіод минув казково та без стресів
*у капсулах, як таблетку
*у порошку, розчиняти у цілющому чаї
*посмажити з овочами
*у капсулах, як таблетку
*у порошку, розчиняти у цілющому чаї
*посмажити з овочами
Баррикадница• 20 октября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Ну ідея робити без цих вікторин.
Або кожна розкаже як вона народжувала.