лашатеми• 20 октября 2022

10 нуу дуже хороших новин 19 жовтня)))

👉🏻Непереможна українська армія відбила лаптєчмонські атаки у районах населених пунктів Огірцеве і Дворічна Харківської області; Білогорівка на Луганщині; Новокалинове, Майорськ, Одрадівка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Невельське, Опитне та Мар’їнка Донецької області. Крилаті козаченьки і боги війни протягом доби набили копрокадаврам 10 скупчень, штири позиції зеніток, станцію РЕБ, міст, понтонну переправу і гелікоптер Ка-52

👉🏻На Херсонщині у лаптів, які поповнили свої підрозділи завербованими Вагнером зеками тепер проблемка – зеки, щойно отримавши стволи, зйобують.я з війни назад на російську федерацію уже з ружжем. Особливо зйоб прискорюється після того, як виявляється, що не тільки вони тут стрілятимуть про нацистським украм, а й укри по ним, ще й ніх.я собі з якою інтенсивністю. Наприклад після ураження складу з боєприпасами 17 жовтня цього року всі не поранені зеки звалили у той же день. І їх тепер шукає Росгвардія. Сподіваючись насправді ніколи не знайти 😂

👉🏻Ми з вами всі сьогодні отримали премію Сахарова «За свободу думки». Раптом що, це премія з прав людини, заснована у 1988 році Європейським парламентом. Ним же і вручается, кожного року. От цього року нам, українському народу, за те що ми стійкі як та шафа з Бородянки.

👉🏻З центру Маріуполя зникли російські трикольорові ганчірки. Законна влада вважає, що за зникненням з площі Свободи цієї нікчемної ветоші попрацював місцевий рух опору. Цікаво, що русні або настільки пох.й, або настільки страшно, що вони досі не помітили

👉🏻ЄС таки наклав санкції на Іран, під них потрапили компанія Shahed Aviation Industries – виробник мопедів-камікадзе і три високопосадовці. І це тільки початок нового етапу боротьби цивілізованої частини Європи з новими російськими братушками.
І за зіпсований мем «Кругом, кругом одні врагі. І Лукашенко» ви нам також відповісте🔥

👉🏻Наша постійна рубрика «шо там у Бєлгороді». Сьогодні місто-терпіла АХАААА має пару пошкоджених підстанцій і знову сидить у темряві. Одна з підстанцій доволі яскраво горить, що, у принципі, має порадувати тих, хто живе по сусідству і не встиг закупитися свічками. Місцева влада щось лопоче про відключення трансформатора через перенапругу.
Ну да, просте відключення. Через пульт. З подальшою пожежею😈

👉🏻Казахстан продовжує посилати русню за кораблем і посилює підтримку казахської мови. Токаєв підхреслює, що молодь насамперед має знати свою рідну мову – казахську. У країні більшає кількість пісень, книжок і шоу казахською. Звісно, на болотах це сприймається як наступ на російську.

👉🏻Киргизстан, слідом за Казахстаном, Таджикистаном, Узбекистаном, Туреччиною, В’єтнамом і країнами ЄС перестав приймати російські картки Мір

👉🏻Сьогодні правоохоронці за кордоном видзьобали одразу двох лічінок російських віп-чиновників. В Італі у справ про відмивання грошей затриманий син губернатора Красноярського краю Артем Усс, на нього чекає екстрадиція в Штати.
А у Норвегії затримали сина колишнього директора РЖД Якуніна за те, що шастав у неположеному місті зі своїм дроном.

👉🏻В Чувашії, яка однією з перших повністю виконала план по частковій мобілізації, місцева влада урочисто відкрила у селі дорогу на кладовище. На серйозних щах, з червоною стрічкою, все як полагається. Щоправда дорога навіть не заасфальтована, зате потім простіше буде заривати пакети з героями прямо на дорозі. Коли місця на кладовищі закінчаться.
автор лашатеми • 20 октября 2022
ПО ПОВОДУ КАК НЕ БУДЕТ СВЕТА МЫ МАСТЕР КЛАСС У МЫШЬБРАТЬЕВ белгородцев возьмем.они уже наловчились и готовить и греться

чаревна• 20 октября 2022
Тяжело дается нам свобода. Спасибо каждому, кто каждый день ценой своей жизни борется за нее.
Слава Украине!!! Слава ВСУ!!!💛💙
Мила 26• 20 октября 2022
У вас ник новый? Сокращение от лашете ми кантаре?))

А за новости спасибо!
автор лашатеми • 20 октября 2022
Ответ дляМила 26

А за новости спасибо!
Удалено администрацией...
автор лашатеми • 20 октября 2022
У вас есть жалобы на погоду? ВСУ не жалуется. Они просто ебаш.т русню в дождь, в снег и в ветер. Слава ВСУ!
автор лашатеми • 20 октября 2022
ооо Залужный рецептик подогнал нам -мяско с картошечкой жареное)))но можно и чипсы с белорашки
автор лашатеми • 20 октября 2022
Учитывая, что сегодня 239 день взятия Киев за три дня, то надо не забывать и то, что сегодня идет уже и 12-ый день ремонта Крымского моста за три дня. Какие-то нестандартные у русни ’три дня’. Ню-ню...
автор лашатеми • 20 октября 2022
Лиз Трасс продолжит работать, пока не будет выбран её преемник. На посту премьера она пробыла 45 дней.

Это может быть возвращением на пост Бориса Джонсона.
Helenny• 20 октября 2022
Ответ длялашатеми

Джонсонюк лідирує

автор лашатеми • 20 октября 2022
сегодня в 14:48
«Опять всех мужиков заберут!», «Лучше бы воду дали!», «Мы будем воевать, а россияне в тылу опять сидеть?!», «Теперь имущество отберут», «Что за концлагерь?!», «А дышать свободно вообще можно?», — жители областей Украины, где оккупанты ввели военное положение, опасаются лишения имущества и отправки женщин и детей на принудительные работы.

Всем жителям России стоит внимательнее читать паблики ОРДЛО, ведь как показала практика, их ждёт та же участь. Вся Россия превращается в криминальный бантустан по примеру ’ЛДНР’. 8 лет Путин там экспериментировал и теперь будет строить похожий режим по всей России.

Ранее Зеленский обратился к мужчинам оккупированных территорий постараться покинуть территорию, так как оккупанты могут заставить их идти воевать против Украины или рыть окопы. Также он посоветовал сразу сдаваться, если отправят на фронт.
автор лашатеми • 20 октября 2022
концлагерь!
Nature is a miracle• 20 октября 2022
Читала жителей Херсона, что остались. Солдатни рашистской там полно, кормом по рынкам затариваются. Из местных много детей осталось и молодежи, не только пенсы. Ждут ВСУ и особо не отсвечивают. Что-то лапти задумали с Херсоном.