Шмоточницаца• 20 октября 2022
А вы капусту с огорода уже убрали ?
Ночью заморозки ..
побольшомусекретику• 20 октября 2022
Убрала ещё неделю назад. У соседки стоит, но ей по-моему все равно....
Пешеходик• 21 октября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
У мене ще буряки на городі. Отака я хазяйка)))).
У Вас червоні буряки чи кормові? Якщо червоні, то зря Ви їх ще не убрали, бо з часом вони втрачають цукор і стають гіркуваті. Їх треба убирати до жовтня. Сама цього раніше не знала, і збирали їх перед заморозками, а вони потім не солодкі були. А тепер вже третій рік збираю у вересні і дійсно вони солоденькі.