Ametist• 20 октября 2022

І знову сусідка

Живемо в соціальній комунальній квартирі. Я, чоловік, донька і інша сім´я - жінка з дитиною. Про чоловіка відразу скажу, що має онкологічне захворювання і групу інвалідності з 2019 року, тому воювати не може і приїхав до нас у Німеччину. І сусідка наша (хоч і до того була не ангел) остаточно сказилася. Справа в тім, що тепер, оскільки наша родина у повному складі, то абсолютно законно займає 2 кімнати у цій квартирі. Вона ж вирішила, що вони теж мають на таке право ... і зайняла кухню. І вважає, що це тепер їхня законна територія. Вони там сидять з донькою цілими днями, мало спати не вкладаються. І це при тому, що вона користується моєю пральною машиною, духовкою і сушаркою для білизни. Я не хочу з нею сваритися. Але вона поводить себе провокуюче. Як можна вплинути на ситуацію? Підкажіть, хто живе в Німеччині або знає їхні закони.
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляФантасмагория
Так она вам препятствует в готовке?
Или как?
Поки що до того не дійшло, але на словах говорила.

ЛенаА• 20 октября 2022
Ответ дляOllka
Автор написала ; соседка и есть циганка
Я это уже увидела 😂 не подходит угроза)
иркин• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
В Німеччині за комуналку платить Джобцентру. Якщо людина живе у соціальній квартирі, вона не платить ні за що взагалі - усі витрати покриваються з бюджету міста.
Я в курсі. Але договір оренди є і там прописана сума на кодну сім´ю окремо. Питання по цій сумі в догтворі, скільки джоб оплачує за вас і скільки за іншу сім´ю?
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляЛенаА
Сколько комнат, автор? Скажите ей, что если она не будет жить с вами в мире, оо на вообще песто заселится многодетная цыганская семья. Они ей не то что на кухню не дадут зайти, она из комнаты побоится выходить)))
Вона циганка))) Ні руля, ні тормоза. Ні виховання.
Protruziya• 20 октября 2022
Ответ дляTania07
А як це дві сім´ї заселили в одне житло? Таке зараз є?
Так і селять зараз. И три и чотири.
Фантасмагория• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Что говорила?
Что вы не имеете права готовить?
ЛенаА• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Я уже увидела ваш ответ) забавно вышло. Такую не проймёшь конечно...
miffka• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Автор, у сусідки з донькою найменша кімната з трьох?
Kristal2013• 20 октября 2022
В прошлый раз они ванну не мыли. Сейчас заняли типа кухню. Давайте уже соседку -цыганку сюда, история заиграет новыми подробностями. И вероятно, не в вашу пользу.

snejs• 20 октября 2022
Займите вы тогда туалет и ванную и не пускайте ее туда)
Tania07• 20 октября 2022
Автор, якщо вона циганка то і обікрасти може вас.
ЛенаА• 20 октября 2022
Ответ дляKristal2013
Коня купают в ванне? 😂🙈
Kristal2013• 20 октября 2022
Ответ дляЛенаА
Коня купают в ванне? 😂🙈
Это надо уточнить у автора. Она все законы немецкие узнает:

Як вплинути на сусідку?
Питання до тих, хто знається на німецьких законах. Живемо в одній квартирі я з донькою і ще жінка з теж з дівчинкою. Ми приймаємо тільки душ. Вони постійно приймають ванни. І саму ванну після себе ’забувають’ вимити. Неодноразово нагадувала, але віз і нині там. Я їй не служба, щоб мити після неї. Як можна вплинути на ситуацію? Чи є якісь німецькі правила (крім загальнолюдських), які регулюють подібні питання?
Tania07• 20 октября 2022
Ответ дляProtruziya
Так і селять зараз. И три и чотири.
Ну так а якже ті норми по квадратних метрах. Вони вже не дотримуються цього?
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляиркин
Немає в нас ніякого договору. Нас заселили в це житло, прописали і все. Це якби ми орендували квартиру, то був би договір з Джобцентром. А так цю квартиру нам оплачує місто. Я погодилась на неї тому, що тут немає терміну - скільки ми будемо жити. Тобто, в будь який момент я можу зібрати речі і поїхати додому, не порушуючи умови договору - бо його немає.
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляmiffka
Ні, там приблизно однакові кімнати.
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляKristal2013
Так вона і продовжує те робити. Чи ви думаєте, що вона змінилася?
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляTania07
Може. Тим більше, що кімнати не замикаються.
Tania07• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
І ви давно в такій компанії живете?

автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляЛенаА
Коня купают в ванне? 😂🙈
Слава Богу, обійшлося без коня і без барона. Мабуть, з України не випускають)))
иркин• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Не треба ля-ля. Місто здає свої квартири і отримує компенсацію через джоб з бюджету ЄС, без договору це було б неможливо.
Я жила в соц.квартирі, яка належала місту з іншою сім´єю, і договір, звісно, був. Як і у багатьох інших в інших соц.квартирах, які належали місту, ми ще потім порівнювали.
miffka• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Тобто, спочатку 3-тя кімната була загальна, а потім стала тільки вашої родини? Вона з цим не мириться, бо звикла користуватись тою площею. Тут важко якось вплинути
иркин• 20 октября 2022
Ответ дляTania07
Якщо це держ.квартира, то заради інтересів міста трохи мутять.
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляTania07
Де можуть, дотримуються. Але ось недавно багато українців у нашому місті почали виселяти з соціального житла, тому що привезли біженців з Сирії та Ірану. Вони вже не знають, як тих людей розселити.
Бессмертный пони• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Вона не свинюка. Вона циганка. Хоча одне не виключає інше.
О , началось . Через полчаса выяснится , что у соседки бабушка - негритянка , а дедушка - еврей .
Tania07• 20 октября 2022
Ответ дляmiffka
Так а чого тоді ви зайняли кімнату ще одну? Одна вашій сім´ї одна їхній , одна загальна кімната і не було б сварок. Я думаю треба уступити і зробити як було.
Tania07• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
А якже тоді кричать що Німеччина переповнена і вже приймають тільки дві землі. Чи це тільки для наших так?
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляTania07
І ви давно в такій компанії живете?
З травня.
автор Ametist • 20 октября 2022
Ответ дляиркин
Я не знаю, як було у вас. Кажу так, як є у мене.
Tania07• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
З травня.
Треба налагоджувати стосунки, вам ще жити. Станете в позу, буде капості робити. Це побут, тут родичі не вживаються, а тут чужі люди