Живемо в соціальній комунальній квартирі. Я, чоловік, донька і інша сім´я - жінка з дитиною. Про чоловіка відразу скажу, що має онкологічне захворювання і групу інвалідності з 2019 року, тому воювати не може і приїхав до нас у Німеччину. І сусідка наша (хоч і до того була не ангел) остаточно сказилася. Справа в тім, що тепер, оскільки наша родина у повному складі, то абсолютно законно займає 2 кімнати у цій квартирі. Вона ж вирішила, що вони теж мають на таке право ... і зайняла кухню. І вважає, що це тепер їхня законна територія. Вони там сидять з донькою цілими днями, мало спати не вкладаються. І це при тому, що вона користується моєю пральною машиною, духовкою і сушаркою для білизни. Я не хочу з нею сваритися. Але вона поводить себе провокуюче. Як можна вплинути на ситуацію? Підкажіть, хто живе в Німеччині або знає їхні закони.
Anastasia_z_Sil• 20 октября 2022
а вы хотели еще и в придачу кухню занять?))) ну позвольте им уже хоть на кухне потусоваться
Ответ дляAmetist
Я її купила. Сусідка заселилася у цю квартиру пізніше, я дозволила їй користуватися моєю сушаркою.
Ну вы же сами пишите, что разрешили ей пользоваться, а теперь возмущаетесь. Скажите спокойно: Клава, не пользуйся нашими вещами! И перечистите какими именно
Anastasia_z_Sil• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Так вона вважає, що тепер я не маю права готувати їжу на тій кухні. При чому тут тусня.
та пусть считает что хочет)) она что прям вас на кухню не пускает, до драки доходит?
Фантасмагория• 20 октября 2022
Ответ дляAmetist
Так она вам препятствует в готовке?
Или как?