Кукусикиииииии• 21 октября 2022
Полоска скатертина по центру стола - що вона дає? Це практично?
Оскорбляю всячески• 21 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Профіль алюмінієвий. Мали бути подібні дерев‘яні панелі, але щось вони мені не зайшли.
Дуже цікаво і стильно!
Марафетчица• 21 октября 2022
Мне и практично и красиво. Пользуюсь много лет. Стол из натурального дерева, очень массивный, со сложной резьбой и инкрустацией. Так что, лично мне, самое то)
Херсон це Україна• 21 октября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Я даже не знаю как можно таким текстилем пользоваться каждый день.. суп пролил и страть гладить ... + нужно несколько вариантов иметь.
У меня скатерть сводоотталкивающим покрытием, без покрытия только по праздникам..и на салфетках я экономлю покупаю просто бумажные...хотя конечно красиво скатерть, а салфетки и дорожки другой расцветки из ткани компаньона.
Та справа у тому, що цей ранер ще можно на широкий стіл покласти. А наші звичайні обідні столи не такі широкі. То край ранера завжди попадає на те місто, де, наприклад, стоїть тарілка, тарілка виходить стоїть криво. Я вже награлася)
В мене звийчайні білі або кольорові ткачеві скатертини, на них поверх лежить м’яке скло, дуже класно: і вид гарний і плям немає.
Наверняка• 21 октября 2022
а мне так нравятся эти соломенные круглые подставки под тарелки. правда стоят они как крыло от самолета((
Кукусикиииииии
• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Амде ви взяли м‘яке скло ?
Херсон це Україна• 21 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Амде ви взяли м‘яке скло ?
Воно продається у хоз магазинах. Я покупала під замовлення у хоз.
Не за Будка• 01 ноября 2022
Ответ дляDaryna M.
Скажіть, будь ласка, що за стільці у вас? Зручні вони?
Зручні й добротні ) Я думала якісь подушки до них купувати, але й так виявилося зручно. Купували давно разом зі столом в Араксі, вже не підкажу назви ((