Тану на сонці• сегодня в 12:32
Якби вам довелося вибирати перше побачення у ресторані вишуканої кухні...
звичайним рестораном чи закусочною, що б ви обрали?
Царевна_несушка• сегодня в 12:34
Я бы выбрала кофе в кофейне, если мужчина не понравился, выпила кофе и попращалась. Если я с ним знакома была до этого и он мне нравится, то можно и ресторан.
Радуга-дуга• сегодня в 12:34
Все мои первые свидания проходили в хороших ресторанах и кафе. Я просто не хожу со странными мужиками на встречи
Мама Чели• сегодня в 12:35
Просто кофе где-то в кофейне. Я не хочу есть с незнакомым или малознакомым человеком на первом свидании, зачем мне ресторан?
Love_Love_Love_• сегодня в 12:36
Ответ дляРадуга-дуга
До чого тут одне до іншого?
Love_Love_Love_• сегодня в 12:39
Якщо це перша зустріч то ідеальний варіант попросити його доєднатись до бізнес ланчу в обідню перерву
Якщо це прям побачення перше вже після попереднього знайомства, то я б вибрала якесь не дуже пафосне спокійне місце із класною кухнею.
Все возможно• сегодня в 12:41
Кофейня, причем я выберу сама, потому что мне так удобно. Обсуждаемо на чайную, если человек не пьет кофе.
Есть в обществе незнакомого человека для меня большой напряг, я бы не стала.
Файна дівка• сегодня в 12:47
Я люблю хорошие рестораны. Забегаловка точно нет, это уже говорит об уровне человека.
Мандолина Бу• сегодня в 13:04
Я взагалі не люблю побачення у ресторанах, саме цілеспрямоване, якщо це не зима звісно. Мені цікавіше просто провести час разом з людиною, піти в кіно чи просто погуляти, а потім можна кудись і зайти. Місце не важливе, мені людина поруч важливіша, ну не генделик звісно, але я завжди зустрічалася з пристойними чоловіками. Хоча ні один раз я була в майже ганделику - це кафе яке мало репутацію притону, мені завжди хотілося там побувати, але одна чи з подругою туди не підеш, а з чоловіком вже ніби нормально))