Печенюшка• 21 октября 2022

Тревожимся тута

Секс-Бомба• 21 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Які сапери, там же не було окупації? Що вони там розміновують?
Можуть просто боєприпаси підривати, ви знаете я не знаю, тільки припускаю, тому і запитала.
Take it easy .

Night1990• 21 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
Над Белгородом 2 ворожі літаки.
На Сході на тимчасово окупованих – 4 літаки.
Над Азовським морем – 4 літаки.
Над Чорним морем – 5 літаків.
Над Кримом – 2 літаки.
Білорусь – 3 літаки у небі. Можливі пуски.
Охренеть просто новости
Откуда Вы взяли?
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
оце сміливість -80 левела. Я тільки не неї дивлюся - в мене панкреатіт і холецестіт починається.
Я когда думаю о беременности сразу токсикоз, геморрой побаливать начинает, лобок тянуть. А на жрачку только слюна, как отбить этот аппетит..
автор Печенюшка • 21 октября 2022
Ответ дляNight1990
Откуда Вы взяли?
Труха или Реальный Киев
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
нема сили вол1, як виявилось....
як я вас розумію.
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Ну я вже навчена трохи. На шаурму і бєляши - саме такі відчуття. Ще б на солоденьке так нудило тільки від однієї думки - було б супер.
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
Я вобще всеядный зверь, все ем, не брезгливая, все люблю, готовить умею, нет такого чего бы я не ела, всяких тварей морских и не морских жрала, жаб, нутрий, вьюнов..
автор Печенюшка • 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Фу, а я не могу такое есть. Даже попробовать не охота. Хотя пожрать люблю, это святое, но только не морские слизни всякие, змеи, бобры и т.д.
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
а мене у в1йну нудило перш1 2 м1сяц1, а тепер за1даю стрес...

sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
та я теж така. Але жовчний і підшлункова мені швидко нагадують хто в будинку хазяїн.
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
ой, да. На почтаку всі схудли. Був капець. Ще й порожні полички в магазинах...
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
Мне только одежда напоминает, купила набор такой красивый, трусики, с полосочками под пуп, надела на днях, а я как колбаса, шинка или как ее, в сетке которая, посмотрела на себя и захотела оливье с этой колбасой
МЕСТО_Встречи• 21 октября 2022
Отбои пошли...
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
в нас не було порожн1х, але 1сти не могла, схудла з иксэльки до ески...
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
А как они напоминают, может и мне, просто я не понимаю сигналы
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Олів’є, кажете? мммм.... Блін, яйця такі дорогі. Я сьогодні вийшла затб з гречкою і яйцями - відчувала себе заможною жіночкою, яка може дозволити собі все. Кажуть - будуть по 100. І я вже вірю.
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
в мене жовчни теж бунтуе, та ще щось зл1ва почало бол1ти, але я не здаюся...
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
нічосє. Ну в ковід трохи відіжерлися. У війну схудли.
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
а в мене ков1д при1шовся на це л1то, теж не 1ла м1сяь..

sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Ой, ви б зрозуміли. Останній раз в мене жовчний прихопило - я швидку викликала. І це в мене каменів нема ще.
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Здавайтеся, з тими двома фік домовишся. Вони тільки стіл 5 визнають.
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Д1вчата, що чути, щось десь? чи пронесло...
ПультОт_БМВ• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
знаю, але ще борюкаюся с жовчним, купила венгерську воду та 1м жирне зранку, трохи легше..
Черпак_для_фантазий• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
такое бывает при ПМС.попускает только после месячных.не замечали?
а бешеній жор проходит после климакса.
хорошо,но поздно.
Черпак_для_фантазий• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
яиц купите 2шт,тех что без упаковки.
сегодня уже затарились,а я в голодные годы и 2 яйца покупала и майонезную баночку сметаны.
хай йому грець!
sashik77• 21 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
яиц купите 2шт,тех что без упаковки.
хай йому грець!
Та щось зовсім сумно по 2 брати. Хай лежить 10-к. Поки на 10-к вистачає (ттт).Млинці робила - витратила одне. Дранікі - знову яйце. Отак розійдуться за пару днів. Куди ж без них.
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а бешеній жор проходит после климакса.
хорошо,но поздно.
На меня ни жара, ни усталость, ни стресс, ни окончание пмс- ничего не действует
Черпак_для_фантазий• 21 октября 2022
Ответ дляsashik77
почем брали?
Черпак_для_фантазий• 21 октября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
отлично.вы практически терминатор)
В рот не ложи• 21 октября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
а Алла де? певно десь гуляе...
Я здесь. Какую вы ищете?