Ласковая_львица• 21 октября 2022

Стрептодермія

Чи відвідувала ваша дитина із стрептодермією громадські місця (школа, садок, магазин) чи дотримувалася карантину? Якщо карантинза яких умов і як довго?
Результат:
вже голосів: 23
8 (34.78%) Результат
7 (30.43%) Карантин до повного загоєння
5 (21.74%) Відвідувала
3 (13.04%) Карантин до зникнення пухирців
КинДза• 21 октября 2022
Ходил в садик

автор Ласковая_львица • 21 октября 2022
Дівчата, хтообирає крантин до повного загоєння. Уточніть, що ви маєте на увазі під повним загоєнням? І яким чином цього досягали?
Бо це дуже тривалий процес.
Ви або лукавите, або маєте на увазі під повним загоєнням щось інше.
Бабканадвоесказала• 21 октября 2022
В школу не ходила,т к заразил одноклассник. Дома сидели,гуляли на улице.
Бабканадвоесказала• 21 октября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Бо це дуже тривалий процес.
В смысле лукавите??сидели две недели пока не зажили все ранки полностью.что непонятно вам?
автор Ласковая_львица • 21 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Як ви знаєте. Ваш однокласник зізнався?
У нас ніхто не зізнається( Таке враження, що лиш мій на карантині сидить. Точніше сидів перший епізод.
автор Ласковая_львица • 21 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Дякую, що пояснили.
Ви лікувалися протягом цих двох тижнів чи само минуло?
Бабканадвоесказала• 21 октября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Як ви знаєте. Ваш однокласник зізнався?
Да, у него тоже была эта болезнь и он тоже сидел дома. Все сообщали учителю .
Бабканадвоесказала• 21 октября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую, що пояснили.
Конечно лечились, мазали , всё что выписал врач.
автор Ласковая_львица • 21 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
У моєї дитини на мазях не зникає. Зникає на третій день на оральних антибіотиках. Через день зникають пухирці і не з´являються нові плями. Через три дні зникають шкірки. А от сині плями не зникають уже два місяці.

Омлетик• 21 октября 2022
Сиділи вдома три місяці, причому двоє. Лікар другій дитині теж забронив відвідувати садок. Заразилась старша дитина в садку від дитини яка ходила в садок зі стрептодермією. Сині плями будуть, головне, щоб кірочки засохли і відпали, і під ними все сухе було, і деякий час нових не з´являлось.
А Я Самая Самая• 21 октября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
В мене колись була ця біда, плями залишились...
автор Ласковая_львица • 21 октября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Дуже переживаю з цього приводу.
ЕлькиПальки• 22 октября 2022
Особисто в мене була. На обличчі, десь розчесала брудними руками. Кололи болючий антибіотик. На мазях не проходило, мокріло постійно. За 2 тижні вилікувалась. Карантин домашній звісно
автор Ласковая_львица • 22 октября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Головне, що вилікувалися! У вас був резистентний до загальних антибіотиків?
ir.zhuck• 22 октября 2022
В моєї дитини такого не було. Але у чоловіка діагноз - стрептодермія(поставлене в дерматологічному центрі - державному). Заспокоюється лише влітку. Протягом року постійно проблеми з шкірою.
Ні в мене ні в дитини нічого не має.
Тому питання- що це у вас за заразна така стрептодермія? Можливо це щось інше?
автор Ласковая_львица • 22 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
Ні в мене ні в дитини нічого не має.
Якщо це запитання до мене, то так ця інфекція підтверлжена аналізами і вона є високонтагіозно.
Погугліть.
Можливо у вас не стрептодермія а імпетиго, воно часто асоційоване з стрептококами і стафілококами, але може викликатися й іншими бактеріями. Чесно кажучи, правильний діагноз якраз й звучить як імпетиго, а далі уточнюється яке
Стрептококова - дуже заразна.