Магиня• 21 октября 2022

Питання для звичайних сімей не великого достатка

Що ви зараз купляєте крім продуктів і свічок-ліхтариків? Одяг,дитячі іграшки, яке у вас дозвілля. ?
Затишне кубло• 21 октября 2022
Дітям купляю все що потрібно. Собі майже нічого. Не хочеться. Не відпочиваємо і не ходимо у ресторани. Нема бажання.

Тётя Хрюша• 21 октября 2022
Небольшой это автор какой?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 21 октября 2022
Із дорогого купуємо яйця))
1Lesya• 21 октября 2022
Купили на цьому тижні ковдру дитині. В неї була, але вона стала така тоненька, що якось я під нею спала, то було не жарко.
Одяг дитині. Зуби мудрості вирвала.
Джинцы на Флиси• 21 октября 2022
Из последних покупок - теплые пижамы себе и дочке, худи и штаны на флисе себе и дочке, теплое одеяло, фонарик термос.
Запыхалась• 21 октября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Бібліотека не варіант?
Як варіант. Але дитині ще трьох немає.
Страхованная• 21 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
Бензин
Если есть машина, это уже богатая семья
Воленс-неволенс• 21 октября 2022
Ответ дляЗапыхалась
Як варіант. Але дитині ще трьох немає.
І що? Ми в два записали
Страхованная• 21 октября 2022
Одежда и обувь из секонда или самая дешёвая.
Детям по игрушке купила, т.к просят второй месяц, потому что получила помощь гуманитарную.
Сводила детей в Пузатую Хату, купила по второму, себе ничего.
Не столько ради еды,сколько ради атмосферы

Барабасиха• 21 октября 2022
Купуємо по необхідності все. Ми з донькою вдвох. Донька підліток.
Іграшки вже не потрібні, але манікюр потрібен, одяг потрібен.
Ходимо на тренування, бо доньці без них ніяк, відразу горбиться і спина болить
На вихідних гуляємо в місті, ходимо в якусь прикольну кафешку типу Пончик Бой.
romsan• 21 октября 2022
Куртку осінню, кроси чорні, теплі піжами всім, світери теплі купила, джинси на роботу, свитшот на флісі, угги на акції, на курси записалася, аірточ маю наступний тиждень.
А що, як світла не буде працювати не треба??
Ви реально думаєте що Україна вся без світла сидіти буде?
Бамбарбия! Кергуду.• 21 октября 2022
Моему 12. Никакого дозвілля. На ул реально не выгнать . Лето в селе прошло. Осень пару раз на велике в парке, а так ходим к родственнице в частный дом( они у ехали заграницу). Садили летом мини огород, осенью уборка огорода, территории...
А так, онлайн учеба, и в телефоне конечно(((
dem_ira• 21 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Штаны хорошие, не кашлатятся? Где брали, порекомендуйте
ШанельКуКу• 21 октября 2022
Купила парфум собі, який ще з минилога літа хотіла. Зробила подарунок собі на др. Купила сьогодні ще шкарпетки, минулого місяца в мен був шопінг по тканинам, закупилася на рік впепед
Фима Собак• 21 октября 2022
Зараз більше витрачаю чи вкладаю на навчання дітей, а раніше купувала багато непотрібу (як виявилось зараз). Змінились пріоритети
Джинцы на Флиси• 21 октября 2022
Ответ дляdem_ira
Брала у себя в городе в обычном магазине на рынке. Ещё не носила, но скорее всего будут кошлатиться. Но у меня есть машинка для снятия катышек.
dem_ira• 21 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Эх, такие и у меня есть... и машинка тоже уже есть))
Я-ваш шанс• 21 октября 2022
Те що вважаємо за потрібне і купуємо .Менше стали купувати всілякого непотрібу .Одяг майже не купуємо ,тільки за потреби ,є дитина підліток -якщо ,щось захоче то купуємо .
пьЯНА• 21 октября 2022
Дещо з одягу купую ...особливих розваг нам і не треба-чудово проводимо час разом.

Капризуля• 21 октября 2022
Ответ дляМагиня
То може давайте не будемо вже за світло.
По темі , що ви купуєте крім цього? Яке дозвілля у вас?
Та ніякого, бо часу немає взагалі.
Дама_с_караваем• 22 октября 2022
Последние покупки- фонари, батарейки , теплый костюм на флисе, дочери пижама.
Угги в горошек• 22 октября 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Спасет оно, если батереи не включат?
Дама_с_караваем• 22 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Спасет оно, если батереи не включат?
Что спасет? У меня автономное отопление. Если не будет газа - будет буржуйка. Муж уже варит ее.
Угги в горошек• 22 октября 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Я про пижамы тёплые. Зачем они
Дама_с_караваем• 22 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Я про пижамы тёплые. Зачем они
Пижамы обычные- просто последние покупки. Или все покупки должны от чего то спасать? Не могут быть просто для жизни . Я не писала что пижамы теплые, а костюм на флисе для работы, экономим свет- поэтому разрешили без дресс кода
Угги в горошек• 22 октября 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Незнаю. Если автономка, зачем пижамы. Спим в трусах
Дама_с_караваем• 22 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Та хоть без трусов))) у каждого свои тараканы)))