Борец за справедливость• 22 октября 2022
Позволял ли муж себе алкоголь при вас во время беременности?
Например, зная что у вас токсикоз, мог муж выпить дома бутылку-вторую пива или в кафе заказать себе вино к какому-то блюду? Вас это обижало?
Конфиденциальность• 22 октября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
и вам было норм когда он рядом с пивком с вами сидел?
Автор вас ображає те, що він вживає алкоголь в принципі, чи тому що вам хочеться, а не можна і він б мав вас підтримати відмовою?
Борец за справедливость
• 22 октября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
мені не те що не хочеться, я навіть думки не допускаю про таке зараз, одразу нудить
Ображає те, що це реально в нього тепер кожного дня, наприклад ми дивимось фільм, а він приносить собі щось алкогольне
Борец за справедливость
• 22 октября 2022
Але в цілому думку совєтчиці почула: мій токсикоз - мої проблеми.
Можемо вважати тему закритою.
Планшетница• 22 октября 2022
У меня не было токсикоза.но позволять себе все, что угодно, если жену от этого рвёт - скотство
Сиамская сороконожка• 22 октября 2022
Не пьёт с декабря вообще ничего и не капли и не будет никогда. Слава Богу.
Конфиденциальность• 22 октября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Якщо раніш так не було, поговоріть з ним, що ця зміна у його поведінці вас турбує, що ви хвилюєтеся за нього.
Або ж поясніть, що зараз ви у стані, коли навіть вигляд деякої їжі чи предметів викликає у вас нудоту, попросіть підтримки.
Конфиденциальность• 22 октября 2022
Мене нудило, наприклад, від моєї улюбленої киці. От немогла навіть наближатися до неї. Вона вискочить на руки і муркає, а мене нудить до незмоги. На щастя довго це не тривало.
Hanna-Hanna• 22 октября 2022
Мені здається проблема в тому, що він п‘є це пиво поруч з Вами, авторе, коли Вас від нього нудить. Якщо йому хочеться пива пляшку, і він дорослий чоловік, що зробив свій вибір і Ви бачили, за кого виходили заміж, то хай її вип‘є, але на кухні, наприклад, а Ви в кімнаті. Потім кухню провітрити і все. А те, що Ви зараз описуєте мені пахне неповагою. Бо приносити під ніс людині те, від чого їй погано, пахне неповагою(
Маша хороша• 22 октября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
пили во время беременности?
тут от одного вида и запаха алкоголя сразу к унитазу тянет
Беременность у всех разная, токсикоз первые два месяца был, потом жизнь как жизнь.
С первой дочкой вообще токсикоза не было
И да, стакан пива или бокал вина при нормальной беременности никого не убил
Маша хороша• 22 октября 2022
Автор, у меня муж травку любит, запах от нее ещё тот , и без беременности может подтошнить того,кто не употребляет, а ещё почти каждый день ест чеснок и лук в сыром виде, и целует потом и спит рядом, естественно можно сказать,что так и так ,почисти зубы после или жевачку там,но то что вы беременны это не значит,что вся семья беременна.. после рождения ребенка ещё сложнее будет намного,а вы ещё до этого накал в доме сделаете