ПироженкА• 22 октября 2022

Як правильно вчинити?

Колега з роботи набагато гарніша мене та завжди красиво виглядає. Я зазвичай втомлена та зовні виглядаю не найкращим чином. Нам подобається один і той самий хлопець. У них вже давно зав´язалось спілкування, вона йому першою написала, він її кличе на зустрічі. А як мені вчинити і чи є сенс робити перший крок?)
double-mama• 22 октября 2022
Який саме крок ви хочете зробити?

Allemagne• 22 октября 2022
Третий лишний. Не навязывайтесь.
Кондуктор троллейбуса• 22 октября 2022
Якщо зараз він її кличе на зустрічі, то вам варто відійти в сторону, перечекати. Можливо, вони один одному не підійдуть і припинять спілкування, от тоді можна і активність з вашого боку проявляти.
Звездолётчица• 22 октября 2022
Если вы уверены, что на фоне той второй у вас есть шанс, то вперед!
автор ПироженкА • 22 октября 2022
Ответ дляdouble-mama
Який саме крок ви хочете зробити?
Написати, підійти на тій же роботі, запросити кудись.
Печальки.нет• 22 октября 2022
Автор, а зачем влезать?
Если он хотел - уже бы звал Вас гулять
Yellow berry• 22 октября 2022
Колега знає, що хлопець вам подобається?
Печальки.нет• 22 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Судя по посту автора она не уверена в этом совершенно
Наивная Хо• 22 октября 2022
Звичайно що зараз вже ніяких дій не робити. Час був і до цього. Сказу вам так він і сам написав би вам якби хотів ще до неї
Ваше щастя ще буде

Звездолётчица• 22 октября 2022
Ответ дляПечальки.нет
Да пыталась как-то аккуратно намекнуть на то, что это безперспективняк))
автор ПироженкА • 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Так, знає.
Алгонавт• 22 октября 2022
Нажаль так. І це реальність наша. Зовнішність - це важливо для жінки і чоловік тоді буде. Я змирилася, що сама не дуже. В компанії, чи то на святкуванні, чи то десь на відпочинку звертають увагу не на мене. Звикла вже.
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляПироженкА
Так, знає.
І хлопець теж знає, що він вам подобається?
Тектоническая расческа.• 22 октября 2022
Ответ дляПироженкА
Омг, ні
Печальки.нет• 22 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Автору нужно грубо прямо в лоб сказать, а то пойдёт позориться и потом будет новая тема
Играю у края• 22 октября 2022
Та ні вже
автор ПироженкА • 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Цього я вже сама точно не знаю.
Matua• 22 октября 2022
Хосподи, шо це за мода пішла битися за чоловіків. А потім вони ціни собі не складуть, бо дівчата наче кури кругом них. У світі мільярди людей, я би вибрала когось іншого. Жінка завжди відчуває зустрічну симпатію збоку чоловіка, навіть якщо чоловік ну дуже сором’язливий, якісь знаки уваги він викаже. Якщо такого немає, то навіщо його за вуха тягти. Але це лише моя особиста думка
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляПироженкА
Цього я вже сама точно не знаю.
Колега, знає, що хлопець подобається вам теж. При цьому проявила ініціативу, спілкується. Я б не писала йому і з нею спілкування явно б охололо.

Я в дамках• 22 октября 2022
Так а що ви вже можете вчинити?
Matua• 22 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Не можу з цим погодитися. Має бути харизма і характер, впевненість у собі, тоді і при звичайній зовнішності можна бути у центрі уваги
Алгонавт• 22 октября 2022
Ответ дляMatua
Точно. А ще треба любити себе
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляMatua
Згодна з вами. Харизма, почуття гумору, відкритість, впевненість у собі. Не красою єдиною)
Бабулька• 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Ну так він обом їм подобається. Чому вона не повинна була проявляти ініціативу? Типу потрібно уступати ’слабшим’ чи що?
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляБабулька
Я приміряла ситуацію на себе. Колега вже зіграла на випередження. Я б у ці перегони не грала) Для мене це зайві конфлікти на робочому місці. Тим більше, маючи таку самооцінку як у автора і невпевненість у собі.
Печальки.нет• 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
А чому та гарніша колега мала відійти в сторону і не писати, якщо хлопець їй також подобається і при цьому вона НЕ баче, щоб він проявляв симпатії до автора?
Він - вільний, вона - вільна, проявила ініціативу. Хлопець може там половині колективу подобатись, то що тепер забитись у куток і не спробуватись щастя?

А от автор веде себе якраз як криса, сиділа як миша тихо, поки не побачила, що у колеги зав´язують стосунки і вирішила влізти. Мерзотно так
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляПечальки.нет

Мотиви і чистота помислів колеги залишаться для нас загадкою. Тепер думаю, що там за принц такий, що так дівчатам сподобався)
Автор ще нічого не вирішила, тому й тему створила. Я просто кажу, що залишила б ситуацію як є, будучи невпевненою в собі.
Джавеліна• 22 октября 2022
займитесь лучше собой, своей внешностью и самочувствием
Печальки.нет• 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
І мені цікаво, що там за легінь такий
Та і навіть будучи впевненоюу собі якось принизливо лізти в це перетягування ’ковдри’ з іншою дівчиною...