Шо летить..куда летить
@&@ русня
Матюкатися можнА
І всьо такоє
Рашистські дівки, знайте, вас Орда, а наС РАТЬ!
Засідання оголошується відкритим
Кірпіченко та її молода команда, чекаємо на вас
@&@ русня
Матюкатися можнА
І всьо такоє
Засідання оголошується відкритим
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Все. Пісять і спать
Я знаю два слова ,два крутих слова)))))))))))пісять і спать
Margonails• 23 октября 2022
Доброї ночі))) я теж тільки від холодильника....курочка з сиром....завтра на вагах буде мінімум +1.....але ж смачноооо
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Дивний відбій тільки в місті, а область збиває
Уже зняли,моніторю до останньої області
freedom_2015• 23 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Уже зняли,моніторю до останньої області
Які молодці наші
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
Це білок )))))
говоріть собі це))))
BusinkaKiev• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
Банить таких надо , с курочками

Margonails• 23 октября 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Банить таких надо , с курочками

Приходьте я з вами поділюсь))))
Mrs.Ochmonek• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
У Вас хоч в бюст іде, судячи з фото
Ответ для crystal
Та ніякого рецепту особливого
Я вчора порізала лук, трохи приправи для шашлику, трохи майонезу, переміщала з серцями
Сьогодні виклала на фольгу і запекла
Під кінець злила жир, що розтоплюється і вони так добре підсушилися і засмагли)
Смакота
Реально як насіння тільки м’ясне)
Сьогодні виклала на фольгу і запекла
Смакота
Реально як насіння тільки м’ясне)
Скільки запікати? І треба просто викласти на фольгу чи замотати?
Ответ дляok1904
Я хочу в лазню (а туди їхати без машини далеченько), але треба їхати на базар за молоком, помилуватися салом.
.
З кожним днем ми ближче до української Перемоги і це радує.
. З кожним днем ми ближче до української Перемоги і це радує.
Ой, шо, пройшлась по ряду, попробувала, наїлась і пішла додому))
Хочу оте сало, що кілечками із тонкою проростю.
Та невсеремось!
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Доброго дощового раночку всім. Хочу по гриби)))
Доброе утро. И я хочу. Первый год без леса. Летом хоть на Десну два раза выбрались и аж один раз купались))
Ответ дляЛеди на мопеде
Якщо десь в сторону Черкас через БЦ будете їхати, маякніть, я на бензин скинусь) Хороший ліс у Ольшаниці, Саварці.
Ви хоч купались, а у нас в річці криси розміром із волкодавів)))
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Да вряд ли уже. Мои родители в Вышгородском районе ходят иногда, грибов уже мало. Хотя следующая неделя еще довольно теплая по прогнозу
Ответ дляЛеди на мопеде
У нас тут група є місцева, дядько збирає людей і возить по гриби, але я так зрозуміла, десь під Житомир. То в них гасло ’опеньки не гриби’, возять на білий і польський. А я маслюків хочу, так люблю сосновий підлісок.