crystal• 23 октября 2022

Нічна переживалочка. Заходьте, люди добрі, недобрі хвилюйтеся на самоті ;)

Шо летить..куда летить
@&@ русня
Матюкатися можнА
І всьо такоє
Рашистські дівки, знайте, вас Орда, а наС РАТЬ!
Засідання оголошується відкритим
Кірпіченко та її молода команда, чекаємо на вас
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Все. Пісять і спать
Я знаю два слова ,два крутих слова)))))))))))пісять і спать

freedom_2015• 23 октября 2022
Дивний відбій тільки в місті, а область збиває
автор crystal • 23 октября 2022
Додивилася фільм
Гарний такий, легкий
Шпіони по сусідству 19 рік здається
Короче під час тривоги норм)
Margonails• 23 октября 2022
Доброї ночі))) я теж тільки від холодильника....курочка з сиром....завтра на вагах буде мінімум +1.....але ж смачноооо
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Уже зняли,моніторю до останньої області
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
автор crystal • 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
Ви зважуйтесь після туалету) завжди приємніша цифра)))

freedom_2015• 23 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Уже зняли,моніторю до останньої області
Які молодці наші
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
Це білок ))))) говоріть собі це))))
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Які молодці наші
Так))
Takamaka• 23 октября 2022
Ігор Мосійчук
#правдиво_про_фронт
#роспартизани

🔥🔥Телеграм-канали росії повідомляють про вибух на Пермському пороховому заводі, який у три зміни виробляє боєприпаси для війни.💪🇺🇦
автор crystal • 23 октября 2022
Наші хлопці послали всіх туди
автор crystal • 23 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Ігор Мосійчук
#правдиво_про_фронт
#роспартизани

не вміють курити, нехай не беруться
Миззери• 23 октября 2022
Ответ для crystal
Правда?
Это у меня дочь так
Открываю новости читаю молча, выражение лица соответствующее она подходит и с пониманием спрашивает «што опять пиз-ц?» 4 года
BusinkaKiev• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
Банить таких надо , с курочками
fishcka• 23 октября 2022
Ответ для crystal
Правда?
моїй доці я офіційно дозволила матюкатись, але лише на москальню. перші тижні це дуже допомогло, а потім потихеньку перестала.
правда вже 5 клас
fishcka• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Вторую ночь замечаю - иду в туалет- все нормально, прихожу - тревога
коли тривога ще нічого. я на минулому тижні звідтам вилітала через вибухи
fishcka• 23 октября 2022
Ответ для crystal
А ясьогодні ісполняла вперше
Замаринувала курячі серця з луком, потім їх запекла у духовці
Яка смакота
Як насіннячко їх полускали )
Вибачте…
я ще до кінця не дочитала, може вже хто попросив, але якщо ні - напишіть як маринували :)
Margonails• 23 октября 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Банить таких надо , с курочками
Приходьте я з вами поділюсь))))

Mrs.Ochmonek• 23 октября 2022
Ответ дляMargonails
У Вас хоч в бюст іде, судячи з фото
ok1904• 23 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Так і має бути.
debor_a• 23 октября 2022
Ответ для crystal
Та ніякого рецепту особливого
Я вчора порізала лук, трохи приправи для шашлику, трохи майонезу, переміщала з серцями
Сьогодні виклала на фольгу і запекла
Під кінець злила жир, що розтоплюється і вони так добре підсушилися і засмагли)
Смакота
Реально як насіння тільки м’ясне)
Скільки запікати? І треба просто викласти на фольгу чи замотати?
Zelenkа• 23 октября 2022
Доброго дощового раночку всім. Хочу по гриби)))
ok1904• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Я хочу в лазню (а туди їхати без машини далеченько), але треба їхати на базар за молоком, помилуватися салом..

З кожним днем ми ближче до української Перемоги і це радує.
Zelenkа• 23 октября 2022
Ответ дляok1904

Ой, шо, пройшлась по ряду, попробувала, наїлась і пішла додому))
Хочу оте сало, що кілечками із тонкою проростю.
Та невсеремось!
Жаннетт_• 23 октября 2022
Бо матюк,як рафаелло: замість тисячі слів
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Доброе утро. И я хочу. Первый год без леса. Летом хоть на Десну два раза выбрались и аж один раз купались))
Zelenkа• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Якщо десь в сторону Черкас через БЦ будете їхати, маякніть, я на бензин скинусь) Хороший ліс у Ольшаниці, Саварці.
Ви хоч купались, а у нас в річці криси розміром із волкодавів)))
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Да вряд ли уже. Мои родители в Вышгородском районе ходят иногда, грибов уже мало. Хотя следующая неделя еще довольно теплая по прогнозу
Zelenkа• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
У нас тут група є місцева, дядько збирає людей і возить по гриби, але я так зрозуміла, десь під Житомир. То в них гасло ’опеньки не гриби’, возять на білий і польський. А я маслюків хочу, так люблю сосновий підлісок.