crystal• 23 октября 2022

Нічна переживалочка. Заходьте, люди добрі, недобрі хвилюйтеся на самоті ;)

Шо летить..куда летить
@&@ русня
Матюкатися можнА
І всьо такоє
Рашистські дівки, знайте, вас Орда, а наС РАТЬ!
Засідання оголошується відкритим
Кірпіченко та її молода команда, чекаємо на вас
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
У нас тут група є місцева, дядько збирає людей і возить по гриби, але я так зрозуміла, десь під Житомир. То в них гасло ’опеньки не гриби’, возять на білий і польський. А я маслюків хочу, так люблю сосновий підлісок.
Мы раньше у родителей собирали, там и лес и соснячок на поле, там маслята. Люблю польские.
А под Киевом Пуща Водица. У нас , конечно, не промышленные объемы, но какой там лес

Zelenkа• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Ой, соснячок на полі.. Я років з 10 в селі у бабусі і дідуся на Вінничині зранку встала, пішла через поле в сосняк, нагребла відро маслюків на своїх місцях, і на обід завжди була домашня картошечка із грибами.
Пуща Водиця - то наші незагарбані скарби. Взагалі, хто у нас в Київській області не був поблизу столиці, той не зрозуміє нашу захопленість.
Леди на мопеде• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Чтобы еще топливо не было по бешеным ценам.. У нас я массовик затейник. Когда говорю ’ Тааак, что мы будемделать на выходных?’, муж пугаеццо. А потом говорит Как хорошо, что мы поехали))
Zelenkа• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Правильно робить, що пугаеццо) Хотів собі до обіду сраку катати по дивану, а тут ви
У мене парк ’Олександрія’ за вікнами, то у нас завжди є, куди піти. Беру подружку, вона бере піцу, беремо винчик і го.
ok1904• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Мого треба сильно змотивувати. Він в мене квартірний котик. Правда через те, що зараз туго з роботою, а багато наших хлопців пішло на фронт(а раніше вели додатково гуртки), то пішов працювати в позашкільну освіту, 6 годин на тиждень на вихідних веде дитячий гурток, скромний підробіток, але він морально відпочиває працюючи з дітьми, бо напрямок його хоббі.
автор crystal • 23 октября 2022
Ответ дляdebor_a
Скільки запікати? І треба просто викласти на фольгу чи замотати?
Я фольгу використовувала з метою не забруднити форму))) виділяє багато соку та жиру, треба фольгу човником зробити і потім це все злити
любительница• 23 октября 2022
Ответ дляМиззери
Это у меня дочь так
Открываю новости читаю молча, выражение лица соответствующее она подходит и с пониманием спрашивает «што опять пиз-ц?» 4 года

автор crystal • 23 октября 2022
Ответ длялюбительница
Додам вам для настрою )
любительница• 23 октября 2022
Ответ для crystal
Додам вам для настрою )
устами младенца глаголит истина