Стопясят раз обсуждала• 23 октября 2022

Не знаю правда или нет, но по телеграмму гуляет такое фото

И если это правда, то у меня просто нет слов….
Еще один + в список, почему нужно срочно выезжать из Украины.
Яся222• 23 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Я так розумію пункт перетину кордону. Там він указан
Да я уже поняла, протупила спросоня) Но там в любом случае ссылаются на статью 95 года, очередная зрада не удалась.

Best hit Bonanza• 23 октября 2022
А здесь писали, что какой то женщине сказали в военкомате, что перестанут выпускать 16 летних. Даже не знаю.. они то зачем здесь нужны..?
Атланта• 23 октября 2022
Девочки, вот тут ответы на все вопросы. На фотки в телеге не смотрим. Доверяем только официальным источникам.

https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-ko...
Katsia• 23 октября 2022
И сколько уже + в вашем списке?) Вам давно надо срочно ехать за кораблем!
artemuda1• 23 октября 2022
Девочки, жалуемся на кацапское гавно. Такой вброс под анонимом и в выходной когда нет админов....
lenchik maha• 23 октября 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Автор вже побігла з теми.
А взагалі дуже схоже на нові методички, щоб посилити паніку через обстріли масовані
Це вже не перша тема за сьогодні з таким посилом. Це добре корелюється с призивами пропагандистів, що треба залишити українців без світла, тепла та води і тоді вони самі розбіжаться з України і зникнуть, як нація. Українське питання буде вирішено.
Татьяна@..• 23 октября 2022
Ответ дляЯся222
Так я ж і каду, що ще й печатка червоного кольору
Kvitkaliliia• 23 октября 2022
Ответ дляartemuda1
Так адміни є. Тільки я не розумію їх логіки, коли авториця вкидає фейк і зникає, а тему просто не закривають. Навіщо тема, якщо автор - всьо?
Оль_Вія• 23 октября 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Автор вже побігла з теми.
а так автор забавно тужилась-пучилась видати себе за україномовну

MagaMama• 23 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
А ось це може бути саме по даному регіону
Оль_Вія• 23 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Мене більше здивувало, що печатка красного кольору. У нас печатки синього кольору
тссс, не підказуйте)
Solmira• 23 октября 2022
Упс, анонімів зняли і автор зникла. Як несподівано!
Яся222• 23 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Таких документов можно 1000 напечатать по факту. Имя героя,
которого якобы не пропустили, замазали и никто не проверит реальный это человек или нет.
Оль_Вія• 23 октября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
+1. а ще краще, щоб знімали аноніма з автора без попередження
Kvitkaliliia• 23 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Ну чому я досі дивуюся рівню їхньої тупості
meli5a• 23 октября 2022
Що там написано? Нічого не видно.
lenchik maha• 23 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Що там написано? Нічого не видно.
Що не пропустили за кордон 16 річного хлопця
Pouderpuf• 23 октября 2022
Ответ дляSolmira
Та дістали вже ці чмоні кокошниці і ждухі. Лізуть і лізуть ски.