ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 24 октября 2022
А ваш мужчина (муж) боится мобилизации?
Мой думает как бы спрятаться и не идти по призыву , дрожь в голосе , его колбасит , я все понимаю , всем страшно , но почему то противно становится . Как вы реагируете на это ?
Результат:
вже голосів:
227 (43.49%)
Посмотреть ответы
93 (17.82%)
Очень боится.хочет спрятаться
83 (15.9%)
Страшно , но пойдёт
63 (12.07%)
Готов идти защищать страну
53 (10.15%)
Воюет уже
2 (0.38%)
Ранен
1 (0.19%)
Погиб на войне :(
ALenushka505• 24 октября 2022
Ответ дляNasta9019
Прикусите язык насчет фарша. Не незывайте так наших защитников.
Це по суті спрааи щось змінить? В цій країні і ви і я можемо щавтра ним стати
Акварель 38• 24 октября 2022
Незнаю как мужья ,но мой 20 летний сын боиться.Сидит дома 8 месяцев и никуда не выходит.Не учиться уже и не работает.Я не хочу тоже что б его прихвали.Не готова получить гроб обратно с фронта.Пусть он будет сцыкуном ,но живым .Если б разрешили выехать за границу ,то уехал бы и с концами.
Mira29-c3c3• 24 октября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Не для конфлікту між один одним , це точно
Ну ви ж розумієте що тут є форумчанки ,чиї рідні там. А тут така тема.
Як їм це читати ?А пости від таж дописувачки про фарш то просто якийсь капець.
Так тут кричать наші котики,слава ЗСУ,але кожен хоче перемоги чужими руками !!!!
Хай чужий воює ,мій ні-ні.
Ответ дляАкварель 38
Согласна , это страшно , 20 лет , ещё начало жизни , как мать полностью на вашей стороне
Mira29-c3c3• 24 октября 2022
Ответ дляJul_L
Мой первый побежал. Ходил две недели как на работу, в ТРО, в военкоматы, нигде не брали. Потом через каких-то знакомых попал в Азов. С марта там. Ему тоже страшно, но он понимал, что, если все под маминой юбкой спрячутся, нас очень скоро не станет.
Вашому чоловікові шана і повага .Божої охорони йому і всім хто там.
marsianka Podkein• 24 октября 2022
В марте пошел в военкомат. При союзе служил в погранвойсках.Пока дома. Работает, донатит, волонтерит. Про боится не спрашивала, но боятся это нормально .Но страх должен быть такой, что бы больше врагов завалить
baluevadara• 24 октября 2022
Ответ дляtimyrkina
Мій військовий зі стажем 20 років майже, все життя присвятив цьому, і він мʼяко кажучи зараз не поважає ’сцикунів’, які хочуть відкосячити в такий час. Коли просто від армії раніше - це одне. А зараз.. І смерті він теж боїться. Як він каже, тільки дурень її не боїться. Всі адекватні бояться. Молюся і не сплю кожен раз як їде в саме пекло на завдання.
В мене така ж думка про ’тих’ чоловіків.
Ті хто хочуть сховатся - нехай би п.здували за кордон, але вже безвозвратно. Навіть не хочеться знати, що такі серед нас.. Але маємо, що маємо.
Одне коли військовий зі стажем. А якщо не служив. То думаю такий собі вояка
baluevadara• 24 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Моя думка така, що військовий це професія і воювати мати професійна армія, а не гінеколог з дзеркалом, заслужений вчитель з указкою, електрик яких зараз не вистачає, і так далі. Бо такі чолвоіки чи жінки без різниці не є корисними, ними війну не виграєш. Бо вони не готові ні морально ні фізично. А зараз війна не кількість людей на фронті, а на розум і вміння.
Мій чоловік ніколи не служив і зброї у руках не тримав. Астматик. От честно, не знаю, що він може навоювати. Але непогано заробляє, і постійно донатить хороші суми на армію.
Нет, не боится
и пошел бы добровольцем, да не возьмут, после травмы сильно хромает. мог бы спокойно оформить инвалидность и уехать из страны, но работает в Харькове.
был в составе миротворцев в Боснии в 92 году, а на этой войне людей вывозил в адском марте из Мариуполя, едва не погиб.
сын старший в ЗСУ, на Донбассе. выходит, тоже не боится.
Mikulishna• 24 октября 2022
у меня нет мужчины. но считаю, что боится в той или иной мере любой адекватный мужчина/человек. но кто-то справляется со своим страхом, кто-то нет
Mira29-c3c3• 24 октября 2022
Ответ дляrybka21
Нет, не боится
У Вас чоловіки-справжні герої.
Мій не боїться, якось недавно сказав, що хоче піти, у нас 5ро дітей, сказав знає, що я сама справлюсь. На початку війни перші три місяці був в ТРО, в селі, тут де ми й зараз. Але я не готова, він сім років назад упав з великої висоти, розбився сильно півроку був повністю лежачим, перелом тазу в чотирьох місцях, кульгає трохи, і кандидат на операцію по цій частині в майбутньому, він рукастий, може все робити, але здоров´я може підвести. І діти маленькі найменші. Поки більше цю тему не піднімав і я мовчу, але знаю, що якщо буде ескалація, то я його не втримаю.
Ответ дляЕлена-ленуся
Ну ок. Розумію. Але так повинні міркувати росіяни мобілізовані . Але якщо у вашій місцевості , по всій Україні буде окупація то тоді можуть жорстоко вбити та зґвалтувати ваших дітей та вас , обікрасти . Ця ж війна не за якісь ідеї , а за те щоб не прийшли та не вбили вашу дружину з дітьми , не зруйнували ваше життя . Різницю бачите ? Чи всі повинні відразу все віддати і руки вверх , хай більш вільно ґвалтують дітей, вбивають жінок та чоловіків . Вибору нема. Чи хай хтось інший захищає вас с дітьми ?
Автор,а Вы чего не на фронте, женщин тоже берут.
Ответ дляrybka21
Нет, не боится
Бояться это нормально, и нужно.
Должен быть ’здоровый страх’
Ириска застрявшая в зубах• 24 октября 2022
Мы тоже переживаем,людные места обходим десятой дорогой так как к нас в городе активно флаера раздают
Trusiki_dla vseh• 24 октября 2022
Мой муж в марте после медкомиссии снят с учета, нет одного органа, сказал, если надо будет - пойдет, он и сразу не прятался, когда пришла повестка.