Стильная штучка• 24 октября 2022

И как после этого верить в таро?

Чухня полнейшая, рассталась с парнем две недели назад, в тик токе во всех прямых эфирах спрашивала, напишет ли, помиримся ли. И это при том, что спрашивала у тех, у кого 10-20 тысяч подписчиков. Все в один голос твердили ´да, напишет, скучает и ждет шага от вас´. И? Молчание. После этого навсегда поняла, что таро - бред
Чаюри• 24 октября 2022
Ответ дляПП-шница
Бред - это верить в таро)))
Швидше брєд вірити в ютубних гадалок. Таро не винні, що шарлатани хочуть хайпонути.
Клептоманка• 24 октября 2022
Ответ дляПомощь таролога
купите и попробуйте)
Помог таролог, помог))
Эпичный логин!
Засомневаю• 24 октября 2022
Автор, купите себе таро и книгу для расшифровки карт, попробуйте сами себя в этом деле, может именно Вы настоящая таролог, а не те к кому Вы обращались.
Лунтик-паунтик• 24 октября 2022
а перид вы загадывали?
Помощь таролога• 24 октября 2022
Ответ дляЗасомневаю
поддерживаю, а еще лучше пойдите на курсы, заплатите деньги, обучитесь, получите диплом.
Помощь таролога• 24 октября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
а перид вы загадывали?
А что это важно?)
Белая и пушистая• 24 октября 2022
Мне тут тоже говорили - ставь на динамо, а оно в ничью сыграло.
Без штанов остались, жена тапком лупит
Кактус из кожезаменителя• 24 октября 2022
Никто вам ни в прямом, ни в косом эфире бесплатно не станет делать личный расклад.
Сколько_мне_лет?• 24 октября 2022
Можете не верить, у меня всё, что я смотрю на себя, сбывается
Носки на подтяжках• 24 октября 2022
Зачем этой темы вы ещё больше подчёркиваете свою глупость?)
Намакушка• 24 октября 2022
Нумерлогия, астрология - наука, там все четко, ну а как в таро верить? Человек просто тянет карту, интерпретации в доступном доступе🤪
Мяо мой мяо• 24 октября 2022
Ответ дляНамакушка
А чим принципово Таро відрізняється від нумерології і астрології, якщо кожен Аркан прив´язаний до певної стихії і до певної планети, а також до певного числа. Дурень це 0 або 22 (залежить від шкоди), Всесвіт 21. Туз будь-якої масті одиниця, двійка - двійка. Паж 11, Лицар 12, Королева 13, Король 14. Більшість розкладів Таро в завершені нам дають підрахунок Квінту. Він виконується саме нумерологічно, тобто математично. Кожному мажорному Аркану відповідає якась планета. Таро, це більш складна система, ніж здається фахівцям з Тік-Току.
Намакушка• 24 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Ну то нумерологія зав‘язана на даті народженні. На імені. Вона реально працює, там все чітко, ао формулам. А як може працювати таро??? Це просто лотерея якась з витягуванням карт
Мяо мой мяо• 24 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Тобто? Можно нумерологічно вирахувати ваш Аркан народження. Ви що приколюєтеся? Якщо ви вірити в нумерологію, то зрозуміло, що Аркан для вашого народження визначає стерітипністб вашого життя, вашу самореалізацію і особливості побудови стосунків.
23. 10. 1990 р.н. нулі викидаємо 2+3+1+1+9+9 Отримуємо Аркан народження. Якщо він більше 22, то зводимо до простого числа. З ним додатково можна ще багато чого зробити в розкладах Таро. Найпростіше, карта, яка стоїть після Аркана народження людини в колоді передбачаю події, які стануться в житті людини найближчим часом.
Спасатель Малибу• 24 октября 2022
Бред это перекладывать ответственность за свою жизнь и свои действия на других людей
Лунтик-паунтик• 24 октября 2022
Ответ дляПомощь таролога
А что это важно?)
конечно
а вдруг он позвонит через 3 месяца
Намакушка• 24 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Я не просто вірю в нумерологію, я практикуючий нумеролог з купою відгуків. Інша справа, що є багато шкіл, не таро єдиним. Доречі, трактовки арканів відрізняються від таро плюс залежить де аркан стоїть, в кармі чи де інде. Я взагалі не про це, а про те ще людина тупо витягує карти як ій заманеться і навіть якщо вона досконало знає трактовки, то це просто збіг обставин? Чи як? Як може бути правдою тупо витянута карта? Якщо тільки у людини реально є дар
Намакушка• 24 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Ну або я просто чогось не знаю, бо не цікавлюсь. Карти для мене табу
Помощь таролога• 24 октября 2022
Он вам позвонит на протяжении 2х недель, скорее на сделующей неделе
автор Стильная штучка • 24 октября 2022
Ответ дляПомощь таролога
А сейчас что? Ждет, пока я напишу или фея есть?
Мексиканочка• 24 октября 2022
Ответ дляКлептоманка
Переходите на кофейную гущу, инфа сотка)))))
А вы гадали по кофе ??
Мексиканочка• 24 октября 2022
Ответ дляКофр для ноги
А лучше на пасьянс паук, он ещё ни разу меня не обманул
Вы по нему гадаете??а можно мне один вопрос ??
Мороженная курица• 24 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Я все понимаю, но все 30 человек сказали неправду
А кто вам сказал, что эти 30 человек на что-то способны?
Помощь таролога• 24 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
А сейчас у него есть определенные сложности в жизни, и ему нужно сначала с ними разобраться.
автор Стильная штучка • 24 октября 2022
Ответ дляПомощь таролога
Ага, такие сложности, что бедняга написать не может
Бредятина.
Мяо мой мяо• 24 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Ви багато чого про них не знаєте. Потрібно звертатися по відгукам і до фахівців, які цікавляться картами глибше, ніж їх базові значення. Таро це і символи, і значення арканіа, і астрологія, і нумерологія і навіть лінійне читання. Бо тарологи ще звертають на кількість зображених фігур, їх номінал (за значенням мінорні, мажорні, придворні карти). Напрямок, куди розвернуті фігури. Бо на всіх картах є фігури, окрім Вісімки Жезлів (дивлячись, з якою колодою ми працюємо).
Намакушка• 24 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Але ж карти просто витягуються навмання? Я без наїздів, мені от саме цей момент цікавий
Мяо мой мяо• 24 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Ну той що, що вони витягуються навмання. Печиво з пророцтвами ви ж також не обираєте за самими пророцтвами, а витягуєте навмання. Вони ж усі різні, з різним значенням. Карти не просто випадають, вони показують найбільш імовірний перебіг подій, розвиток ситуації, як на ситуацію можна вплинути, підкоригувати її і які будуть наслідки таких дій.
Помощь таролога• 25 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Бредятина.
Повесилилась? Смешно? Удачи!
Помощь таролога• 25 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Бредятина.
Удалено администрацией...