ПолБатона• 24 октября 2022
Знайомий пішов до лісу, і заблукав.
Жив він сам, і те що він збирається в ліс по гриби, нікому не розповів. В ночі,
Телочка• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Чувак виїхав не дуже легально, а зараз всім розказує таку душещєпатєльну історію) кінець
Я теж знаю таких ’грибників’
Подтяжка• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Вангую, що ви придумуєте цікаву історію про те, як вашому чоловіку/куму/свату вдалось виїхати, вле так щоб не розказувти як він насправді виїхав) Неправдоподібно, думайте краще.
Тоже об этом подумала)) и автор такая сегодня за ужином: ’Не, любимый, палево. Я узнавала’.
Едимнаморе• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
не знаючи того, він перетнув кордон, з однією із Європейських країн. Вийшовши на трасу, він пройшов ще біля 50 кілометрів. За поки повз нього не проїхала поліція. Зараз він в тій країні як біженець, живе в хостелі.
Питання, чи може це бути правдою?
Это правда, кроме того, что он типа случайно там оказался. Сейчас массово бегут таким способом через реки, горы и болота, сдаются погранцам другой стороны и остаются беженцами.
Подписана на группу таких ‘беженцев’, читаю как бегут
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ну вы в лес часто с собой берете паспорт и права?
Его должны депортировать
Він поїхав на старенькому авто в ліс, тому мусив мати при собі в/п. А паспорт, також зараз обов’язково треба мати при собі, на скільки мені відомо.
Едимнаморе• 24 октября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Было бы так просто - все пошли бы в лес по грибы. Границы страны охраняются. И ладно, на наши границы, может и все равно, но страны ЕС за своими границами следят
Каждый метр не уставлен погранцами. Но когда наши вот так нелегально пересекают, погранцы ЕС везут их на место пересечения, чтоб показать где оно.
Само_достаточная• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Автор. Лише 2 варіанти: або ви дуже наївна, або намагаєтесь зробити з нас ідіоток) факт залишається фактом: випадково він цього зробити не зміг би ніяк
Алина-1240• 24 октября 2022
Не хочет человек воевать,не может,не надо силой заставлять,вот и не было бы’ушел за грибами и заблудился’
Ананомчикус• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Чувак голий, босий, у вінку. Не дуже легально, це не про нього.
Откосил от мобилизации. Пересек границу в нетаможенном месте, прикинулся заблудившимся. ))
Gala_la_la• 24 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Тобто він ішов 50 км і не міг зрозуміти що він заблукав?
50 км це 10 годин пішки 😄 ніфіга собі прогулянка
Хитрушка-чекушка• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Ні, тільки громадянина України, і права.
А права ему зачем в лесу?
Чтобы доказывать белкам и гномам , что он дееспособный и может водить автомобиль?
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Дуже часто, правда буває дуже неймовірною. Я би також не повірила, якби мені це розповіла стороння людина.
Радуга-дуга• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
а внук и сын Ротару шмогли как то в Парыже всплыть после шумихи с их задержанием в марте
так шо не ясно кто ишо идиЁты
пАлАвинкА• 24 октября 2022
Звучить не правдоподібно - кордон загалом не так просто перейти, навіть якщо він з лісом межує. Тим більше в нас війна, думаю сусідні з нами країни кордони добре укріплюють і охороняють.
І чому не депортували, тим більше, що війна в нашій країні.
Біженець від грибів. А взимку за підсніжниками підуть.
Само_достаточная• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Справа ваша. Вам в дурепах ходити, а не нам якщо що)
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
А права ему зачем в лесу?
А де йому було залишати документи, в старому жигулі, яке можна ложкою вскрити?
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
так шо не ясно кто ишо идиЁты
От і я про це читала.
Бяки-козяки• 24 октября 2022
Знаю випадок, з нашої області один хотів дуже в Словакію, то перелазив через великий заборякийсь там на кордоні, трохи далі від пункту пропуску, ще й з готівкою там щось ніби 30 тис. доларів. То його зняли з того забору, за кордон не пустили. А треба було йому просто по гриби піти))
Гарачый Шыкалад• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Как удивительно история обрастает новыми подробностями
Радуга-дуга• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
От і я про це читала.
ну так оно всегда так, богатые и знаменитые откупились, остальных в расход
думаю при ликвидации на ЧАЭС тоже не было сынков министров, зато полно селян
Все знаю вдоль и поперек )• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Питання, чи може це бути правдою?
Нет
Радуга-дуга• 24 октября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Нет
так может у него еще и румынский паспорт с собой, не секрет ведь что их покупали все кто хотел гражданство ЕС
На иголках• 24 октября 2022
Это вы пробиваете как своего мужика незаконно через границу переправить?
Пыхтелка• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Автор, більш правдоподібно було б написати: він їхав їхав їхав машиною В ЛІСІ , збираючи гриби (прям з машини), аж поки його не зупинили поліцейські.
Історія придумана від початку до кінця.
На иголках• 24 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Історія придумана від початку до кінця.
Девочки не помогайте