Свідок Перемоги• вчера в 21:01
Чому в ЖК Варшавський не вимикають світло?
Хто знає?
Ms. Скромность• вчера в 21:04
В домах есть генераторы, во всех или нет я не знаю. Была там в гостях, лифтты, отопление и вода на генераторе
Ms. Скромность• вчера в 21:04
Ответ дляБэха семерка
Информация проверенная?
Подсмотренная с улицы)
Стриптизерка• вчера в 21:06
Ответ дляЗ родзинкою
выключают. просто у людей зарядные станции
Не выключают тех кого еще дтек не передали.
Прибираю щодня• вчера в 21:09
Я думаю что там многие в состоянии купить себе хорошие зарядные станции, поэтому кажется, что не выключают.
Невидимка Майя• вчера в 21:10
Мабуть тому, що в ЖК Варшавський вимикають світло.
Ви ж навіть не подумали про те, що тут раптово можуть бути люди, які там живуть.
Це ви нещодавно в темі про графіки писали, що світло не вимикають на Печерських пагорбах? Дуже знайомий стиль та ’правдивість’ інформації.
Стриптизерка• вчера в 21:12
Ответ дляНевидимка Майя
Вокруг Ретровиля не выключают
Все питаю зарання• вчера в 21:13
Мммм, пишу из жк Варшавский, выключают, инфа 100 процентов, у меня черга 2.2
Кудлата хмаринка• вчера в 21:17
Новобудови вже здаються з генератором , там ліфт один працює , коли вимикають світло і працюють насоси на горішні поверхи !
В квартирах немає світла
Невидимка Майя• вчера в 21:16
Ответ дляMs. Скромность
У нас в будинку в ЖК Варшавський генератор. Але це ніяк не впливає на те, що у нас, як і у всіх , вимикають світло.
Генератор живить один лифт на під´їзд та насоси на воду.
Замість домофону, на цей час працює охоронець. Коридори у нас не освітлюються. В холі - кілька ламп на акумуляторах, а зараз ще і гірлянда.
Якщо будинок здав на більш потужний генератор, то в них освітлюються ще і зони загального користування, і працює домофон.
Ms. Скромность• вчера в 21:16
Ответ дляНевидимка Майя
Я в курсе. Это автор ищет зраду
Невидимка Майя• вчера в 21:22
Ответ дляPrervana
Потому что там генераторы, дизеляки огромные. На Печерске в новостроях так же. Генераторы запитывают в обязательном порядке лифты, насосы и коммерцию. Жильцы так же могут подключиться квартирой, если им нужно, за доп.плату
На Варшавці приблизно половина комерції на індивідуальних генераторах. Маленькі кав´ярні, магазини з кавою та чаєм, крафтове пиво, Галя Балувана - всі на генераторах, які виставляють на вулицю та дирчат ними до включення світла.
Медичні лаби, салони краси - вони або на загальному домовому генераторі, або на інверторах з блюеті та екофлоу.
P S. І це не жильці підключаються до комерції, це комерція приймає участь у закупці автономки на будинок. Або дирчить по сім годин на день. Або сидить на власному інверторі за 3000 євро.
Сірничок• вчера в 21:45
у Варшавському є будинки,які на одній лінії з метро, їх не вимикають. Взагалі по Києву чимало будинків,які не вимикають,кому як пощастило)
Ответ дляНевидимка Майя
В Бусов Хилл на Печерске огромный дизель-гена. На нужды дома. У меня там стоматология, как раз расспрашивала их недавно, как всё организовано. Комплексом взята в аренду эта дурмашина, коммерция принимает участие в оплате аренды и оплачивает топливо по счетчику. Жильцы тоже могут присосаться. За оплату топлива
Кава з адреналіном• вчера в 22:20
Ответ дляСумка з негодою
Почему в Кончу ничего не прилетает?
А навіщо туди могло б прилітати? Там заводи? Бази? Склади нафтові?
Сумка з негодою• вчера в 22:26
Ответ дляКава з адреналіном
А в моем доме завод, база и склад?
Кава з адреналіном• вчера в 22:29
Ответ дляСумка з негодою
А в моем доме завод, база и склад?
Ваш будинок - багатоповерхівка. І по ним також кацапи цілять, для чого ви цей спектакль влаштовуєте нібито не знаєте? Щоб нам було страшно та велика кількість постраждалих.
Я вас ще раз питаю: що такого цінного є в КЗ, щоб саме на неї було варто витрачати ракети за мільйони?
Сумка з негодою• вчера в 22:36
Ответ дляКава з адреналіном
Я с зєлєбобікамі беседы не веду. Всего хорошего
Кава з адреналіном• вчера в 23:35
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Королева спама• сегодня в 00:36
Ответ дляВсе питаю зарання
Точно. Аж рот открыла от удивления, сижу в темноте в доме 6.1
Свідок Перемоги
• сегодня в 08:52
Ответ дляПрибираю щодня
нет, не выключают, об этом все в курсе. ну кроме вас