Редиска Я• 24 октября 2022
Порадьте як почистити м‘яку світлу мебель
В домашніх умовах чи краще не чіпати?
Диван це бархатна тканина
Крісла звичайна ( не знаю як називається)
Диван це бархатна тканина
Редиска Я
• 24 октября 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Хімчистку викликайте
Ви читати вмієте, точніше читати і розуміти прочитане? Для чого ці тупі поради?
Русалка на ветвях• 24 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Авторе, то не я писала, але після вашої відповіді радити вам нічого не хочеться. Ви агресивна
Редиска Я
• 24 октября 2022
Ответ дляРадостина
Пшикалка Хімчистка салону для авто
О! ☝🏻
Ідея дякую
Редиска Я
• 24 октября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Ваше право, але я абсолютно не агресивна.
Просто дратує, коли питаєш одне а радять інше
Малявка-козявка• 24 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Я вмію ) Таке зашуркане ви вдома нічим не відчистите ) Хіба розводів додасте
Редиска Я
• 24 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Купите чехлы для стульев и будет вам счастье
Та ні, чехли не вихід, потрібно саме почистити, хоча над накладками я подумаю
Лапка• 24 октября 2022
краще викличіть хімчистку додому. Якщо в Києві, можу порадити свого чоловіка. Просто різними побутовими непрофесійними засобами Ви плями не виведете, а законсервуєте. І потім хімчистка вже не допоможе. А меблі світлі, буде видно і жалко їх. Тим більше бархатна тканина.
Редиска Я
• 24 октября 2022
Ответ дляЛапка
Я би викликала хімчистку якби могла