shaslivie• Изменено 25 октября 2022
Який лист треба написати в соцстрах щодо отримання лікарняних по вагітності?
Дівчата, хто з ФОПів недавно писав такого листа (звіт), коли вже отримали лікарняні по вагітності та пологам, поділіться формою. Коли подавала документи - фотографувала форму, але за три місяці очікування не можу знайти фото. Можна в приватні. Наперед дуже вдячна!
olga_olga1a• 25 октября 2022
ні ідіть туди вони вам все розкажуть ну або зателефонуйте там є певний перелік документів які потрібно надати
Кошка Мурка• 25 октября 2022
Ответ дляshaslivie
Знайшла в інеті ’Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам’ - то воно???
Нет, Повидомлення - то когда уже получите, снова нужно будет отчитаться.
Надувная пыль• 25 октября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Так автор уже получила больничные. Или это я не правильно поняла? Автор если вы уже получили то повидомлення это оно.