успокойте_Меня• 25 октября 2022
Чи привід для розлучення те, що чоловік не подзвонив під час хвороби, ракетного
Чи привід для розлучення те, що чоловік не подзвонив під час хвороби, ракетного обстрілу, дня народження дитини (дитині подзвонив, мамі - ні).
Не дзвонив в ці миті із-за образи (побутові сварки).
Моя думка, що він наплював в скруті і не підтримав у важкий час.
успокойте_Меня
• 25 октября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Якщо хочете розлучатися - розлучайтеся. Нащо вам приводи, причини тощо?
Якщо Вам були б не цікаві плітки, Ви б тут не сиділи
Красота неземная• 25 октября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
И? При чому тут я і мої цікавості? Ви навіщось шукаєте привід для розлучення, хоча зараз 21 ст і ніякого приводу не потрібно, тільки бажання. Чи вам просто поговорити? Ясно-понятно
успокойте_Меня
• 25 октября 2022
Ответ дляКрасота неземная
А з яких причин Ви сидите на Порадниці ? Не просто поговорити ?
Красота неземная• 25 октября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Жіночко, вам з чоловіком ще розлучатись. Не витрачайте свій час на мене. Йдіть гроші рахуйте, скіки він вам повинен і скіки по факту буде платити
успокойте_Меня
• 25 октября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Удалено администрацией...
Красота неземная• 25 октября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Тут взяли моду вказувати куди писати, а куди нє. Я вашої поради не питала. Про ваш мозок я взагалі мовчу, адже про відсутніх тільки гарно або ніяк
соева-сысоева• 25 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
’Возлюби ближнего своего’ и прощение предполагает некую работу над собой. А просто выплеснуть эмоции - это линия поведения животного.
У животных нет вторичных эмоций.