Що означає FL 3 мм??
Видящие_помогите• 25 октября 2022
Ответ дляСовНарКом
Гугл каже, що це ’FL — длина бедренной кости’.
А вам що він сказав?
Какая длина бедренной кости может быть в 5 недель? :)
Покращена• 25 октября 2022
Ответ дляJane007
Так тому і питаю)
Опечатка. А щось ж тоді мав на увазі лікар … 3 мм - це що може бути?
Эмбрион
АБВГДэшница• 25 октября 2022
Може це ендометрій. Зрівняла зі своїм узі то по списку у вас здається нема ендометрій, може це воно. У мене 4 мм
Покращена• 25 октября 2022
Кстати, узи не профи делал, где сердцебиение? Описание плохое, не ходите туда больше
Xвостокрутелка• 25 октября 2022
Логично было бы предположить, что это размер эмбриона. Плодное яйцо 7, эмбрион 3