САМ_ТАКОЙ• 25 октября 2022
Є дача навпіл з родичами, один з родичів хоче нас вижити, постійно чіпляє
Йому все не так. Робим не так, не робим теж не так, постійні плітки і придирання. розумію, що такі родичі нашу половину нам не сплатять, щоб ми їм заплатили половину так теж їй не підійде. Хоче просто вижити нас, щоб ми все залишили, але таким людям принципово не хочеться нічого дарувати, але й перебувати з ними разом теж не хочеться. В кого були подібні ситуації, як боролись з такими родичами? Віддати свою половину біженцям і створити їм "всі умови". От чесно, вже й такий варіант не відкидаю
СиренаФеоктистовна• 25 октября 2022
Тобто - навпіл?
Ви перебуваєте на дачі по черзі або всі разом?
Оговоріть графік та приїздіть туди, коли їх немає, поділіть періоди порівну часові.
Советчицы тоже плачут• 25 октября 2022
Ответ дляПешеходик
продайте, або віддайте біженцям.
Або циган пожить, але вони напевно виїхали.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Тобто - навпіл?
Перебуваємо в різні періоди, але людині всеодно все не так.
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Віддайте циганам. Причому шукайте велеченьку сім´ю, де діток до 5 буде))
Буде варнякати родич, скажіть , що поселите такжикську чистоплотну сімью із 15 людей. Вони привичні жити в тісноті.Там взагалі караул буде. А біженців не треба, людям нерви тріпатимуть ваші родичі.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляНуПогоди!
А фізично розділити не можна? Окремий вхід і все окремо.
Це все можна, просто людина дуже агресивна і войовничо налаштована, прискіпується, хоче обгидити перед сусідами, просто неприємно навіть ділити свою площу з такою злою людиною
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
До мами в село біженці цигани з Ахтирки приїхали. Мабудь чоловік 30. Вони теж по Україні тікають, не тільки за кордон.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляКоролева спама
А по документам как?
50 на 50, це спадок
Смешнюча• 25 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Потім автор сама їх не виселить...
Якщо будинок навпіл і двір зафіксувати окремо, то тільки так вийде відгородитися. Якщо за вашої відсутності вони будуть мати доступ до ваших речей, то нічого не вдієте. Будуть теревенити. Зрозуміло, що дипломатія нічого не вирішить. Вони будуть вам створювати моральний тиск як мінімум.
СиренаФеоктистовна• 25 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так в вам що до цього? ну, не так - так це вашого родича проблеми.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Мені в принципі всеодно, а от тату дуже дискомфортно і він дуже переживає
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Потім автор сама їх не виселить...
Та нічого подібного. Я пожила на одній вулиці з циганами в свій час, і дружила з дітьми їхніми, та і зараз стикнулася. Не такі вони і вредні, як про них пишуть. Не будуть вони в чужому довго жити. Де вони беруть гроші, то загадка, але бистро своє купляють.
Стеклянная мышь• 25 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
50 на 50, це спадок
Родичи там ’жили’ раньше?
Смешнюча• 25 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Всі знають де беруть.
СиренаФеоктистовна• 25 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор, є люди, які цими вашими емоціями ’живляться’, не давайте їм такої радості. Спокійно, якщо когось щось не влаштовує - можна обговорити, якщо не вміють спокійно - йдуть на три літери.
Губка Боб• 25 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тут багато нюансів. Від кого дача? Хто доглядав власника? Хто вкладався? Що росте на дачі і хто садив? Хто бере?
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляMarryV
В моральному тиску і проблема, я не з ляканих, а от люди старшого віку для них це все страшенний стрес і от думаю чи вартий цей будинок тих нервів? Парувати і лишити їм за просто так вже не буду принципово. От серйозно, готові чужим лбдям віддати , якщо вже край.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Родичи там ’жили’ раньше?
Це спадок від дідуся, не жили ні ми, не вони, всі приїздили в гості, зараз це як дачний варіант, ну і варіант пересидіти війну, якщо дуже підгорає
Ку ка ку ка ку• 25 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Всі знають де беруть.
Де ? Розкажіть . Бо в нас цигане на базарі торгують , наприклад . Минулого року в однієї куртку купляла - досі вітаюсь , дуже приємна дівчина . Давно вже ніхто не гадає , не виманює прикраси .
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Всі знають де беруть.
Ну я тільки можу сказати за тіх, що знаю))) У них же родини великі, один одному допомагають. Ну а що крадуть то може ви і праві, але ті що живуть поруч з мамою всі працюють. У нас поруч великі поля лохини, малини, смородини, то тільки там наймають людей, вони всі вже там і працюють багато та важко ціле літо.
САМ_ТАКОЙ
• 25 октября 2022
Ответ дляГубка Боб
Власник сам доживав, вкладаємомь 30 на 70, 30 то вони
Губка Боб• 25 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
То чого чіпляються? До чого присікуються?
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Ответ дляГубка Боб
Дача 50 на 50 по закону. Без нюансів. Яка різниця, хто як доглядав? Залишили напополам.
Аноним Советчик• 25 октября 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Всі цигани вже у Германії
Туфли в чешуе• 25 октября 2022
Ответ дляАноним Советчик
Всі цигани вже у Германії
багато біженців циган і у нас по селам.
Губка Боб• 25 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну тоді нехай не плачуть. Відпочивають там 50% часу