пу_пугренчик• 25 октября 2022

Тема про добрі вчинки

Війна війною, а я сьогодні щаслива) Ходжу кожного дня годувати вуличних тварин. І хтось викинув таку гарненьку кішечку. Яка ж вона хороша. Всього боїться, страждає, живучи в підвалі. Щоразу плачучи бігла за мною, щоб я не лишала її. Моє серце не витримало і я забрала її додому. Маленька однокімнатна квартира і в мене вже живуть дві вуличні киці. Розуміла, що велика вірогідність, що і ця залишиться в мене. Але залишити її на вулиці не змогла. Яка ж вона прекрасна кішечка виявилася-лагідна муркотушка. Ходила кругом за мною хвостиком, боялась залишитись сама. І постійно ластилась, мурчала) Я відвезла її до ветеринара, витратила 4500 тис, відмила, відкормила. Розмістила оголошення де тільки можна. І о диво відгукнулись люди, які захотіли її забрати. Сьогодні відвезла, хороші люди-мама і 16-ти річний син, видно що теж люблять тварин. І я зрозуміла, що кицюня тепер буде щасливою в сім’ї, а не в холодному, сирому підвалі. І така радість на душі, що змогла допомогти хоч одній живій душі знайти щастя). До цього теж була прилаштувала трьох вуличних кошенят. Так хотілося б щоб кожна людина була відповідальною. Щоб не було у нас безпритульних. Просто захотіла поділитись своєю радістю)). Розкажіть і ви якісь подібні добрі вчинки. Може ви комусь допомогли чи вам. Так приємно читати такі гарні історії на фоні цього всього.
УраганнаЯ• 25 октября 2022
Ответ дляПокращена
А)Просто там автор просила чтоб ее отговорили от кошечки.
Но хорошо,что малышка нашла семью
То две темы были. Сначала та, где эту кошечку пристраивали. Потом другая, другого автора, которая хотела взять и не решалась.
Кима_кепка• 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую вам З особистим у мене правда не дуже складається. Хоча була вдало заміжня, але недовго) А зараз щось взагалі голяк. Але то таке, радість можна знаходити і в інших речах)
Я впевнений, що з таким добрим серцем Ви своє ще знайдете і думки у Вас правильні:)
Покращена• 25 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Так кому отдали в конце концов?)
Та девушка писала,что из-за возможного уезда за границу боится брать красотку)
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляПокращена
Так кому отдали в конце концов?)
Вона мені написала чи ще киця в наявності? Я відповіла, що так. І вона більше нічого не писала. На другий день через фейсбук люди знайшлися і забрали)
Покращена• 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Значит к лучшему
Спасибо Вам
Ленивица-красавица• 25 октября 2022
Яка гарна киця ❤️ Як їй пощастило що знайшла Вас і гарних нових хазяїв.
Ви дуже добра людина ❤️
Мої батьки трьох киць забрали з вулиці, киці дуже чемні та вдячні.
Я забрала собі кицю у волонтерки, киця була шугана ймовірно в попередній сім’ї її ображали. Дуже любить мене, спить зі мною і любить мого сина (народився вже після її появи в домі) і завжди біжить стурбована коли він плаче. Мамка 😁❤️
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви дуже добра людина ❤️
Дякую і вам вам батьки правильні цінності привили!