👉🏻.Непереможна українська армія набила лаптям 20 скупчень, два опорніка, пункт управління, зенітку і склад боєприпасів. Назавжди упокоєно, за ранковим зведенням, 470 денацифікаторів. Хоча не, тепер вже десатанізаторів, не плутайте😈
На півдні лапті втратили три склади з боєприпасами за добу, а ще наші козаченьки затрофеїли у лаптєногих Урал
👉🏻У Чехії невідомий митець перетворив пам´ятник радянському окупанту на пам´ятник російському – тепер солдат, замазаний кров’ю невинних, стоїть на тому, на чому стоїть уся мародерська російська армія. На пралці😂 (фото у наступному пості)
👉🏻На Херсонщині влучними ударами бавовни було перетворено на гигантську кільку у томаті скупчення лаптів у Каїрах і склад боєприпасів у Горностаївці (тільки там ще спочатку показували такий салют, що дісней обзавідується).
👉🏻В тіктокових військах великі втрати – Штефан Штірліц пише, що після прильоту по базі дондони мають 40 вбитих і 60 поранених.
👉🏻В Ірані вбито полковника Корпусу вартових Ісламської революції Молашахі, разом з його колегою. Молашахі, за деякими даними, відповідав за постачання їбучих мопедів для русні, а його колега – за жорстоке подавлення іранських протестів.
👉🏻На Брянщині партизани замінували залізничну колію, вибухом пошкоджено шибки кабіни машиніста вантажного поїзда. Нехай їздять та бояться😈
👉🏻 У Мелітополі вибухнула автівка біля будівлі місцевого телебачення і за чудовим збігом – офісу фсбшників. Пощастило місцевим «журналістам», зовсім недалеко бігти на зйомки. Правда, послизаючись на власному гівні.
А, і ще у районі Світлодолинського місцеві чули сім інтересних вибухів, дим пішов з боку залізничного моста.
👉🏻Чехія більше не пускатиме русню із туристичними шенгенами, а це мінус 200 лаптів щодня.
👉🏻 ЄС надасть Україні 1 млрд євро та 400 генераторів для термінового відновлення енергопостачання.
👉🏻Аеропорт Анапи продає русні квитки на літак, який нікуди не полетить. За півтори тисячі рублів можна просто посидіти у літаку, з’їсти обід, що зазвичай подавали на борту і поплакати над своїм майбутнім.
До речі, гендиректорка найбільшої російської приватної авіакомпанії S7 Group Тетяна Фільова звільнилася і втекла з росії.
А пілоти цивільної авіації, силоміць мобілізовані на війну, і далі падатимуть на російські будинки.
ВСУ контролируют все мосты через Днепр в Херсоне, оккупанты не смогут покинуть город, – Резников 😈
’Не совсем верю в то, что россияне будут иметь возможность вести уличные бои. Потому что для них это не оптимальный вариант. Мы контролируем все мосты на реке Днепр, используя HIMARS и другую артиллерию. И для них рискованно оставаться в Херсона, потому что они потом не смогут сбежать, как это сделали в Изюме’, – Резников
СМЕРТНИКИ!The Insider, Bellingcat та Der Spiegel ідентифікували 30 російських військових інженерів, які наводять ракети на цивільні об´єкти України
Журналісти з´ясували, що наведенням ракет займається підрозділ головного обчислювального центру збройних сил Росії. Воно складається із трьох команд, кожна з яких програмує траєкторії польоту одного конкретного типу ракет:
▪ЗМ-14 (’Калібр’, морського базування) - Іван Попов, Матвій Любавін, Роман Курочкін, Катерина Чугунова, Сергій Ільїн, Юрій Ніконів, Георгій Старостін, Дмитро Тихонов, Миколай Тарасов і Ігор Гроза.
▪9М728 (Р-500, оперативно-тактичні ракетні комплекси ’Іскандер’, наземного базування) – Олексій Михайлів, Павло Обухів, Ельвіра Обухова, Нікіта Поплавський, Віктор Яскелайнен, Олександр Григорян, Володимир Петров, Артем Веден.
▪Х-101 (повітряного базування) – Артем Чернів, Олексій Бетехтин, Андрей Іванютин, Антон Чуликов, Ольга Письменская, Павел Васильєв, Олексій Вовків, Антон Шатун, Станіслан Мінков.
Безпосереднім командиром підрозділу наведення ракет, як стверджують розслідувачі, є уродженець Риги полковник Ігор Багнюк.
lenchik maha• 26 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
вчера в 23:25
Слава ВСУ🇺🇦
Сегодня на севере от Белгорода было много прилётов, но фото/видео последствий прилёта вы нигде не увидите.
Все потому, там стояли ракетные системы С-300 которые работали по Харькову.
ВСУ 💪🇺🇦
Слава ВСУ🇺🇦
ВСУ 💪🇺🇦
Вообще чудненько !))
lenchik maha• 26 октября 2022
Ответ дляnezhinka
Молодці, наші б гавкались ще століття, потрібні ці пам’ятники чи ні.
Це точно. За це респект.