Попадалочка• 26 октября 2022

Я дуже соромлюсь свого тіла.

Після пологів я маю всюди розтяжки: а бедрах, всередині бедр , ззаду ноги і дуже помітні, на боках, на животі… 😢 ще й колишній дуже принижував цим((
Взагалі розтяжки були ще підліткові, така в мене шкіра. Скажіть чесно, мені тепер можна забути назавжди про шорти літом бо ззаду дуже видно їх?
Особливо ноги постраждати дуже !!!
Я вже 3 літа ходила під ряд в довгих платтях а так хотілось би шорти та боюсь осуду людей дуже що будуть казати дивись вся в розтяжках
Засмагати я не засмагаю бо дуже більше буде помітно думаю(( взагалі шкіра моя дуже біла
Тепер колишній лишив дитину і пішов нашу спільну і ще й купу комплексів (( так це не найбільша проблема проте я так комплексую
Сам стан фігури теж поганий(
Я не тону• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
В мене теж на боках жесть
А живіт навіть не виставляю бо тут будуть в шоці
В мене ще й фартух дуже сильний
Дивіться який дах противний
Мені сказали навіть хірургічно розтяжки не заберуться ніяк і живіт не втягнеться
Вибачте за такі огидні фото
Зжеруть))

Покорительная• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Просто я розумію ніякий чоловік мене і не захоче Щ такими розтяжками і люди будуть обговорювати якщо щось вдягну навіть до Колін 🥺
Кошмар, вам всего 30! Это молодая девушка! Что с самооценкой, ну нельзя так ( тут все в голове вам мешает жить, а не растяжки
автор Попадалочка • 26 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
Зжеруть))
Що ви маєте на увазі?
Неправдиша• 26 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
Та знайдіть собі чоловіка з ЄС.
Розквітнете, відчужюєте себе королевою.
Знаю по собі
А у вас чоловік с какой страны. И где его нашли? Я активно знакомлюсь на сайте знакомств. Пишут, к себе в гости зовут. Но я очкую. А вдруг маньяк. Я с иностранцами встречалась, но то на работе. А с сайтов этих никогда.
ЭтаваНиМожетБыть• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Ага та молода 30 вже)
Чоловік ваш був ідеальний, накачаний, білосніжна посмішка, турботливий і добре заробляв? Можете не відповідати
автор Попадалочка • 26 октября 2022
Ответ дляПокорительная
🥲може й так
Колишній бив часто і казав яка я така і сяка..
Покорительная• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
При зрості 155 дуже навіть критично)
Ой, какая малышка) ну да, многовато) Так это все поправимо, рост супер, для любви
Я не тону• 26 октября 2022
Ответ дляНеправдиша
Поляк
На праці знайшла
Був директором однієї фірми
Мадам БрЮшкина• 26 октября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Гімно він
Собаче!

Луноликая Вика• 26 октября 2022
Як ви харчуєтесь? Вам потрібно працювати над самооцінкою та своїм тілом. В мене теж були підліткові розтяжки на бедрах, але після трьох вагітностей вони з’явилися тільки трохи на грудях.
Зараз приходжу у форму після третьої вагітності. дитині 8 місяців. Вже скинула 3, треба ще 10 кг.
Все залежить від вашого бажання, але то ви робите не для когось, а для себе.
МатьЧасть• 26 октября 2022
Они ещё посветлеют
Норм все будет
ЭтаваНиМожетБыть• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Ех, зараз такий час що обкладинка це мабуть 90% успіху) а в мене без шансу))
Я б вам показала себе, але тут є багато знайомих. Навіть не думаю, що щось зі мною не так) дякую тілу, що виносило моїх дітей, грудям, що годувала обох.
Бабушка мороз• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Якраз навпаки. Коли очі блищать, ось що приваблює
Комиссия50%• 26 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
Ок.
Любуйтеся своїми. Досконалими.
Я ж не про це)
Чоловiк кожного ранку робить 100 вiджимань та 100 для пресу +гантелi,еспандер але йому 55.
ЕлькиПальки• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
🥲на животі взагалі жах
Зараз вже вечір тому зле видно а в реалі вори більш помітні
’Йезусмария, це ж суцільний жах! Таке тіло взагалі не мусить існувати. Ні, я не вірю, що нормальна жінка може стати таким монстром після звичайних пологів!!! Мабуть, вас розтягували на дибі чи надували як повітряну кульку.
Це абсолютно неприйнятно, це образа для суспільства в цілому та ганьба для української жінки! Очі витікають від такого! ’
Підпис: схвильований та небайдужий громадянин.
П.с. пожалівся на фото пану Цуребштайнерові
Покорительная• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
🥲може й так
Вот в чем и проблема ( давайте поднимать, ну полно всего в интернете, Я везу тоби красу смотрели?
Неправдиша• 26 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
Поляк
На праці знайшла
Був директором однієї фірми
Вы на месте в польше его нашли? Или на сайте знакомств? Я просто думаю, что эти сайты фигня, наверное.
Луноликая Вика• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Він вже не мій більше.
І груди обговорював як опустились
А за розтяжки найбільше говорив бо і на попі і на животі сильні дуже
Біля класної жінки, яка любить і цінує себе, наповнена любов’ю та теплом - чоловіку байдуже на її розтяжки, бока та груди.
Я не тону• 26 октября 2022
Ответ дляНеправдиша
На місці. Клянуся))
Фірма німецька
П.С. Я ладна і розумна укоаїночка

автор Попадалочка • 26 октября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Ну дякую Вам.😢
ЭтаваНиМожетБыть• 26 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
😂 😂 Ой автор.в мене цицьки до пупа , лишні кілограми , розтяжки , зуби криві але я вдачно вийшла заміж . Мій каже шо я сексі , от прикиньте. Чоловік ваш гівно!
В мене були дуже криві зуби, я все життя громила я посміхатися. Вже будучи одруженою вирішила зробити брекети. І чоловік ніяк не міг зрозуміти нащо
І не бачив, що зуби в 2 ряди. Я таки порівняла, але він все дивувався - що я так себе мучу, бо то дійсно боляче, ті всі підкрутки, резинки, а зуби гарні.
ЕлькиПальки• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Ну дякую Вам.😢
Чоловік з таким текстом від вас ішов?
Мадам БрЮшкина• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
До пологів я була 49-50. Зараз 70.
Вам треба просто схуднути і привести тіло в тонус, зробити обгортання. Навіть вдома. І все буде добре. Які там ті розтяжки!
Чоловік козел Ваш. Треба було йому сказати, до в нього цюцюка замала дуже .
Цветочница• 26 октября 2022
боже, да купите себе на лето жидкие колготки салли хансен и носите те шорты!
Неправдиша• 26 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
На місці. Клянуся))
Фірма німецька
П.С. Я ладна і розумна укоаїночка
Та верю, верю. Я работаю тоже не в украине. Сейчас в отпуске. Просто, думаю, что эти сайты знакомств пустая трата времени. Я для себя спрашивала)))
Лыжи со вспышкой• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Минуло три роки після пологів
А таке враження вони далі лізуть великі і помітні
Такі комплекси ((
У меня всегда были красивые ноги, но ближе к сорока полезли сильные сосудистые звездочки. Все ноги в них: красные и синие сосудики. Все равно ношу купальники, шорты, юбки. Комплексов нет.
автор Попадалочка • 26 октября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Чоловік з таким текстом від вас ішов?
Ні просто зловила на зраді
Але часто чула ти така страшна
Дивись ти вся в розтяжках наче з огидою
Дивись на свій живіт
Дивись на себе
Лыжи со вспышкой• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
Він вже не мій більше.
І груди обговорював як опустились
Вам муж комплексы развил. Придурок. Для моего - я самая красивая, поэтому я и не стесняюсь и люблю своё тело. Хотя реально недостатков - куча.
Лыжи со вспышкой• 26 октября 2022
Ответ дляПопадалочка
🥲на животі взагалі жах
Это жах?!!?? Вы жаха не видели. Я думала там синие полосы. У меня точно такие растяжки - никогда на них внимание не обращала.
автор Попадалочка • 26 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Там просто не видно дійсно фото не доброї якості і виглядає більш менш а насправді жах