Добрий вечір, ми з України)
Що вони там не нагріються зі своїми винищувачами…запікали вже падлюки
Які там в нас ритуали?
Тривога, тривога, перейди до Тананрога …
Які там в нас ритуали?
Natalia505• 26 октября 2022
Ответ дляtascka
В нас з штуки, вночі як почнуть волати, ще й не в унісон, прокидаємося всі )
Вірю, спочатку війни дуже напрягало, то в підвал бігали, то йшла в коридор вночі. Тепер спимо, вона вищить.
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Я сьогодні три рази ходила до нової пошти)
Попала тільки в 4 раз 🤬
Нам просто повезло пройти обследование с сыном в диспансере без тревог
Popeye the Sailor• 26 октября 2022
Ответ дляsobacura
Нашла уже , спасибо
Клоуны, противно и смотреть и слушать