crystal• 26 октября 2022

Вдох… переживалочка вечірня)

Добрий вечір, ми з України)
Що вони там не нагріються зі своїми винищувачами…запікали вже падлюки
Які там в нас ритуали?
Тривога, тривога, перейди до Тананрога …
ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Я перечитала дитячу книжечку Последний день туготронов, сиділа без світла. Подобається вона мені. Ну точно як про нашу війну з кацапами.Там маленькі люди мінітаки виграли війну, у роботів без душі і мізків.
Амер фільм -казка
Оз : Великий и ужасный, теж про нашу війну.

sobacura• 26 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А я сьогодні з малими в настолки грала, аж в азарт ввійшла, пару разів виграла)) коли включили світло, не знаю, бо якийсь умнік виключив лампочку, яку я залишаю, щоб знати, коли світло дадуть.
У нас поки не вимикають ) але відчуваю скоро почнуть.
Просто я• 26 октября 2022
Ответ дляsobacura
Значить читайте книжки, коли нема світла )
Та так и делаю. Судоку ещё вот вспомнила как разгадывать
Байрактарочка• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Я сьогодні три рази ходила до нової пошти)
Попала тільки в 4 раз 🤬
А у нас отделение работает во время тревоги. Руководитель отделения сказал «мы когда закрываемся то все равно все под дверьми стоят, то какой смысл?»
Zelenkа• 26 октября 2022
Ответ дляMozarella
Ты вроде уже они летят, только вы написали как началась жара 🥵
Та блін, там так холодно на балконі. Треба тяпнути)
mamaМия• 26 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Це кажуть вже якісь фантомні сирени. В мене також, ще й голова сьогодні тріщить. Але реальних вже штук 5-6 було.
Як ви їх чуєте? Я за день в Києві ні разу не чула. Якби не сповіщення в телефоні, і то беззвучне, то і жила б в незнанні 🙂
4мама• 26 октября 2022
Ответ дляZelenkа
В мене взагалі ДР сьогодні, світло не вимикали, дали попрацювати
Вітаю! Нехай здійсниться те, що забажали! Якнайшвидше!

Popeye the Sailor• 26 октября 2022
Ответ дляДАР и Я
Это я читала. Неужели там такие разборки, что поднята тема сдачи Херсона? Это беспокоит
Не думаю, точнее не все так глобально как Вы думаете. Но то, что непросто все там , это точно. Обстановка скорее всего очень напряженная
Tatka Kiev• 26 октября 2022
Тільки що побачила фото жінки з Дніпра яка згоріла в машині біля АЗС
Плачу
в цієї родини було все життя попереду
owl62• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Он давно пишет, что там писец полний
Тільки мене новини ці трохи лякають
Вони виводять звідти людей, вивозять все під нуль з домівок і нову техніку не завозять…
Тривожні думки(
Ще завезли туди багато чмобіків, яких не беруть в склад основної армії, а вони в окремих батальонах будуть прикривати відхід основних сил.Що виносять все з будинків, то зрозуміло, чмобіків треба чимось годувати
Natalia505• 26 октября 2022
Ответ дляmamaМия
В нас поруч оповіщення, дуже голосно верещить.
ДАР и Я• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Ну, так тут нічого немає, що збираються здавати
Раніше навіть постів таких не було і він писав, що забанить, хто цю тему зачепить. А сьогодні сам написав з рівного місця.
Буду сподіватись, що то в мене нервова підозрілість якась...
Nerses• 26 октября 2022
Ответ дляirkin
Мы вчера 11. И в субботу столько же. Сегодня повезло, у нас свет был, но часть города была без электрики 6 часов.
У нас вчера 13,5
mamaМия• 26 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Я б не витримала))
Zelenkа• 26 октября 2022
Ответ для4мама
Дякую! Забажала, щоб ракети і дрони позалітали оркам у сраки
oksanav• 26 октября 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
То у вас еще ничего. Мы вчера сидели 6 часов , сегодня 7.5 без света …
В мене вже 8 годин немає світла. Суки. Дім навпроси сіяє, внизу кафе з гірляндами на піввулиці світить геть не економно. А наш будинок вже 8 годин відключено.
автор crystal • 26 октября 2022
Ответ дляTatka Kiev
Плачу
в цієї родини було все життя попереду
Я не можу відійти від жінки, що повісили у Скадовську та ненависть просто страшних масштабів після гандона кадирова і його слів
Я так хочу дожити до того часу, коли вони будуть бажати не залишитися живими…
Popeye the Sailor• 26 октября 2022
Ответ дляДАР и Я
Я даже не хочу ничего такого подозревать. У меня в области родители ждут освобождения !
ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляNerses
У нас вчера 13,5
Жахи

owl62• 26 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Дякую! У мене татуювання зроблене два роки тому в ДН

NEVER GIVE UP - чого всім бажаю!
Вітаю! Перемоги, здоров*я і удачі! NEVER GIVE UP -це значить ’Ніколи не падати’? Вчила французьку
tascka• 26 октября 2022
Ответ дляNatalia505
В нас з штуки, вночі як почнуть волати, ще й не в унісон, прокидаємося всі )
Popeye the Sailor• 26 октября 2022
Ответ дляoksanav
Понимаю Вас. У нас также, дома вокруг сияют, а мы ..
Zelenkа• 26 октября 2022
Ответ дляowl62
Дякую!
Фраза частіше використовується як ’Ніколи не здаватись!’
Просто я• 26 октября 2022
Ответ дляNerses
У нас вчера 13,5
Кто больше
4мама• 26 октября 2022
Ответ дляmamaМия
В нас ще й вуличні пси завивають.
sobacura• 26 октября 2022
То всі вже бачили відео відповідь від єблорусів?
Vikyliya• 26 октября 2022
Ответ дляsobacura
Ні. А що там?
Popeye the Sailor• 26 октября 2022
Ответ дляsobacura
Нет, а что там?
Tatka Kiev• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Так, я ніколи не відчувала такої ненависті та болі
marselle• 26 октября 2022
Ответ дляFany
Видели парня, который воет ’бляяя’ на мотив сирены?
Покажите, плиз, не видела