Бабайко• 27 октября 2022
Українські Карпати
Дівчата, порадьте локацію в Карпатах, де можна зустріти Новий рік родиною. На лижах не катаємось. Хочеться красивої природи, щоб дух захоплювало, прогулянок, спа, смачної їжі. Розкажіть про свої враження від Карпат.
парИла я парИла• 27 октября 2022
Ворохта, Схидница, Яремче. Красоты неимоверные. Хоть и рассчитано на зимний отдых, но и так есть где походить и полюбоваться. Колыб с едой полно: банош, грибная юшка, бограч, форель на мангале.
Бабайко
• 27 октября 2022
Ответ дляпарИла я парИла
Дякую. Готель можете порадити?
парИла я парИла• 27 октября 2022
В Ворохте понравился отель Близнюки. Посмотрите с инете. Приятная хозяйка и хорошие номера с видом на Карпаты.
Левый Локоть• 27 октября 2022
Ви шукаєте готель, чи окреме житло, цінова категорія? Від цього багато що залежить. Нещодавно повернулись з Ворохти з дуже гарного видового будиночку з каміном, ідеально для нового року, але готувати треба самому. Взимку були в Татарові, готель Коруна, дуже класний готельчик, з гарними видами, красивою територією і хорошою кухнею, поруч є чани.
Бабайко
• 27 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Я ще не визначилась, готелюь чи будиночок. Можу готувати і сама, але з можливістю десь смачно поїсти. Камін - це мрія. Бюджет, нажаль, маленький - 1200 грн на добу.