Малят зловили в підвалі будинку, ними опікується зараз моя донька. м.Київ , Лісовий масив
Щоб прилаштувати на перетримку потрібно здати аналізи, пролікувати. Все це дуже значні суми, частину вже оплатила вона самостійно. Будь яка допомога важлива!!! Чеки з клініки прикріпила
Летюча помилка• сегодня в 12:04
Стерилизовать нужно животных и штрафовать , когда хозяева не стерилизуют
бювет_в_обед• сегодня в 12:06
Утопить и не заморачиватся. Обычная практика - плодятся как мыши...
Та не реву я• сегодня в 12:08
Автор, фейсбук найкраще для збору. 🙏🏻
Бо тут найбільш байдужа та жорстока аудиторія з усіх. Всі ці мамачки з ангілочками
Та не реву я• сегодня в 12:12
Ответ дляNata-ля
Закинула і там , використовую всі шляхи . Дякую ❤️
Щодо мами киці (відлов, стерилізація пільгова) - можна звернутися сюди
Хомо_сапиенс• сегодня в 12:15
Ответ дляЛетюча помилка
.
Рекламама• сегодня в 12:18
Ответ дляNata-ля
Повністю підтримую. Але це кошенята з підвалу повз яких моя дитина не змогла пройти і хоче допомогти.
Это хороший порыв, не спорю…но если взялась за котов, то и пусть занимается ими, нужно надеяться на себя, а не на помощь других людей. А сейчас кругом - одни сборы( в школьных чатах, в чате дома (на котов/собак и т.д.), на работе…какой-то бум и всем дай-дай-дай, все такие добрые вокруг
и все хотят творить добро за чужой счет, ищут спонсоров. Плюс еще такой момент - много мошенников развелось, люди не верят. Если уж просить - то у родственников/друзей близких
Ответ дляТа не реву я
Відловом вже займаються, поставили котоловку. Дякую, а можете дати посилання на сторінку, будемо запитувати. За перетримку вже наче і домовилися але не беруть хворих , бо немає можливості тримати окремо. Тому треба здавати аналізи і лікувати, вже звісно почали це робити.
Ответ дляРекламама
Є відкриті сторінки і документи, але я вас розумію. І надіється вона тільки на себе але не відмовиться від допомоги. Тобто якщо навіть гривні не отримає, все рівно долікує і зробить все що потрібно . Одного котика залишає собі.
бювет_в_обед• сегодня в 12:20
Ответ дляNata-ля
Надіюсь у вас ніколи не буде ні тварин ні дітей🤯
За ними нужен уход . Не люблю котов. И не хочу животных. Нравятся фредки. Дети выросли - всё норм.
бювет_в_обед• сегодня в 12:23
Ответ дляNata-ля
Отправьте свою реплику в село, и получете много лайков, в кавычках....
бювет_в_обед• сегодня в 12:27
Ответ дляРекламама
Дают дураки или меценаты, типа Депардье...
Невісточка ж• сегодня в 12:31
Ответ длябювет_в_обед
Вас
Карамелька• сегодня в 12:33
Ответ дляРекламама
Просить можно у всех, это не какой то прям ужас ужас. Ну не можете вы помочь, сможет кто то другой.
Летюча помилка• сегодня в 12:38
Ответ дляNata-ля
Принимаю вас и вашего ребёнка ((
Летюча помилка• сегодня в 12:41
Ответ длябювет_в_обед
Но не таких же уже больших . Они уже все понимают и они прелестные . Как можно .
Ещё ладно, когда только родились и ничего понять не успели, хотя тоже ужасное действо .
Вы живадерка и вообще Коты священные животные, вам же хуже будет за такое отношение
ВЫВсеВрете• сегодня в 12:51
Ответ длябювет_в_обед
Бляяя..яке ти нещасливе по життю!
Бажаю тобі щастя,може станеш гуманіше і добріше,якщо ти не троль
бювет_в_обед• сегодня в 12:55
Ответ дляВЫВсеВрете
Бляяя..яке ти нещасливе по життю!
Не матюкайся. В сельской местности не разводят ничего, кроме кур и коз. Всех других убивают. Свиней, коров...
Та не реву я• сегодня в 12:56
Ответ дляNata-ля
ВЫВсеВрете• сегодня в 12:58
Ответ длябювет_в_обед
Моя мама виносила до ожереду.
Знаєш,що це таке?
бювет_в_обед• сегодня в 12:59
Ответ дляЛетюча помилка
Живодёрка...Никогда не видела, но наслышана.
Зато видела как собак убивают (гицели), плакала (в детстве).
бювет_в_обед• сегодня в 13:02
Ответ дляВЫВсеВрете
Моя мама виносила до ожереду.
Знаєш,що це таке?
І що дало? Знаю що це.
Додекаэдр• сегодня в 13:02
Ответ длябювет_в_обед
+1000 як подуріли з тими котами і псами. При чому жерти вбитих тварин абсолютній більшості цих ридаючих над котами цілком норм. Такі лицеміри... Поплачу над підвальними котами і піду зварю вбиту курку на обід дитинці. І це в голові чудово якост в них співмешкає...
Додекаэдр• сегодня в 13:03
Ответ длябювет_в_обед
Над вбитою куркою в супермаркеті теж ридаєте? Чи спокійно їсти і ї вбивства вас не бентежить?
бювет_в_обед• сегодня в 13:06
Ответ дляДодекаэдр
Мені вже пофіг. Доросла.
Про вбивства промислові, на ютубі багато відосів...
А я з чоловіком ходжу на полювання, і дичина нам смакує...
ВЫВсеВрете• сегодня в 13:22
Ответ длябювет_в_обед
І що дало? Знаю що це.
Мишей багато.
Росли жирнимт.
Кому треба-приходив собі забирав.
Бо домашні коти часто пропадали.
Ще на ферму носили.
Теж розбирали.
Росли жирнимт.
Кому треба-приходив собі забирав.
Бо домашні коти часто пропадали.
Ще на ферму носили.
Теж розбирали.