Девальвация• 27 октября 2022
Поміняли влітку батареї, потрібно спускати воздух?
Батареї біметалічні, поверх не останній, на батареї є клапан маєвського. Сьогодні пішло опалення, нагріті перші дві секції, далі тепло не йде. Потрібно спускати повітря, чи воно саме вийде? Чи чекати, може прогріються?
Просто красавица• 27 октября 2022
Тю, так откройте и посмотрите, если вода - то не надо.
Вообще обычно надо.
Девальвация
• 27 октября 2022
Та щось лячно))) бігаю дивлюсь, щоб на підключеннях сухо було, а ще і якійсь кран відкривати
Кожугетовый ансамбль• 27 октября 2022
Есть автоматический клапан, то не надо. Сфоткайте какой у вас
Девальвация
• 27 октября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Типу такого
Кожугетовый ансамбль• 27 октября 2022
Ответ дляДевальвация
Типу такого
Этот надо
Может быть завоздушено и будете без тепла
размахер• 27 октября 2022
Я знаю що повітря спускають на останньому поверсі, почекайте думаю потягне
Девальвация
• 27 октября 2022
Зі старими чавунними батареями не було цих танців з бубнами))))
Кожугетовый ансамбль• 27 октября 2022
Ответ дляразмахер
Не всегда, может быть и посередине, надо кран приоткрыть и дождаться пока водичка пойдёт, ничего сложного нет
Будьте так ласкаві• 27 октября 2022
Ответ дляразмахер
У них уже две секции теплые, значит завоздушено у них..
Будьте так ласкаві• 27 октября 2022
Ответ дляДевальвация
Мы летом делали ремонт. Снимали батареи. Когда начали топить, то проверили и спустили воздух. И мгновенно стали горячими все.
размахер• 27 октября 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я думаю що немає достатнього тиску, жила на останньому поверсі теж перше хапало два ребра але до ранку були всі теплі і повітря завжди ми спускали
Будьте так ласкаві• 27 октября 2022
Ответ дляразмахер
Так это потому что вы на последнем этаже.
Мы на третьем и после снятия и установки обратно батарей пришло спускать воздух, а до этого никогда такого не было.
Сладкий лимончик• 27 октября 2022
Нічого нк робіть! Специ спускають повітря на останньому поверсі будинку! Після ремонту також думала, але сантехніки сказали нічого не робити, а то я булюду винувата))
Все було норм)