размахер• 27 октября 2022
Хтось є зараз в США по U4U не з українським паспортом?
Або родичі/ друзі?
Хочу задати конкретне запитання
Якщо є, відпишіть будь ласка
Хочу задати конкретне запитання
Якщо є, відпишіть будь ласка
Тепличная• 27 октября 2022
В сенсі ’не з українським паспортом’? Маєте на увазі не громадянин України? Чи що?
КарамбОлька• 27 октября 2022
Це ж програма для українців. Що маєте на увазі не український паспорт?
размахер
• 27 октября 2022
Ответ дляТепличная
Так
размахер
• 27 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Люди котрі мають паспорт інших країн ніж Україна
Тепличная• 27 октября 2022
Ответ дляразмахер
Так
Як таке можливо?
При заповненні анкет з обох сторін вказуються детальні дані паспорту претендента, тож отримати дозвіл на виїзд з НЕ українським паспортом неможливо.
КарамбОлька• 27 октября 2022
Ответ дляразмахер
То ж програма для тих, хто має паспорт український
Ответ дляТепличная
Як таке можливо?
Нажаль, можливо. Пари в фактичному шлюбі і в громадянському (більшість у фіктивному).
Уявіть собі скільки фейкових пар, де мужчина азербайджанець якийсь, а дівчина наша.
размахер
• 28 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
З чого ви це взяли?
размахер
• 28 октября 2022
Ответ дляТепличная
Як таке можливо?
Серйозно? Для чого ви пишете те в чому зовсім не розбираєтесь?
размахер
• 28 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Що значить « нажаль»?
Ответ дляразмахер
Що значить « нажаль»?
То і значить (маю на увазі фіктивні пари)!
Знаю добре, що маса мужиків пропонує українкам таку схему - мужик дає свого спонсора з США, а жінка робить вигляд його партнерки. Таким чином виїжджають всі, кому не лінь.
Думайте головою перед тим як на таке погодитись. Це обман, а в США обманювати - це самогубство.
размахер
• 28 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Удалено администрацией...
Тепличная• 28 октября 2022
Ответ дляразмахер
От через такі афери і аферисток прикриють u4u, тоді і українки з дітьми виїжджати не зможуть(
Бо деякі вважають себе хитрішими за інших.
Ответ дляТепличная
Які афери? Ви дивна?
Ответ дляТепличная
Цілком згідна!
Наші люди як завжди. Реально позорище. Читаю групу U4U, то як не про липові ковідні прививки пишуть, так про виїзд здорових бугаїв. Так ще й тепер нову схемку придумали хитрозроблені азербайджанці і т. д... А наші дурочки ведуться, хоча не розуміють, що тим підбивають наш імідж, а собі можуть заробити пожиттєвий депорт.
Бля, реально одружені жінки їдуть з азіатами, росіянами (!!!), вдають з себе пару!!! Американці не лохи, на 500-ій парі прошибуть, що це схема вивозу іноземців, так і прикриють лавочку, всі такі пари депортують, а норм українцям не дадуть легалізуватись у майбутньому.
Можете мене банити, але такі люди сволочі.
Ответ дляLoveYou
Цілком згідна!
У вас є відповідь по темі? Доя чого ви тут оці свої схеми описуєте?
Ответ дляLoveYou
Не мої схеми!
Але вже пофіг. Гуд лак.
Ну не ваші, для чого вони мені тут?
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну не ваші, для чого вони мені тут?
Афери не мої, але ж і форум не ваш. Написала те, що думала про хитрови..х. Ви ж нічо не пояснили, от і люди бачать в цьому аферу, не тільки я.
Хоч у вас ніби інша ситуація, але може хтось прочитає і задумається, чи варто на таке г... підписуватись.
Ответ дляLoveYou
Не люди бачать, а ви побачили так як 1000% є близькою до цього, шукали шляхи, я от про таке від вас першої почула
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, передам своєму родичу, що я хотіла поїхати не до нього, а ’шукала шляхи’ з рашистами. Разом посміємся.
Якщо від мене першої, то це не значить, що це ’моя видумка’. Ви просто не в темі.
Ответ дляLoveYou
До чого ви це пишете? Скріни ваші до чого?
Я розумію що ви в темі, але мій пост про інше зовсі
Ответ дляLove_Love_Love_
Те, що ваш пост про інше зовсім, виявилось згодом. І то тільки з ніку вашого я зрозуміла, шо писала вам весною в приват слова підтримки вас і вашого чоловіка іноземця в Парижі.
Все решту немає значення, вам тут ніхто не напише по темі, нас тут мало людей хто в США по програмі.
А от там, звідки ці скріни, вам би помогли швидко.