МошеЙница• 27 октября 2022

Покірне теля двох маток ссе. Погоджуєтесь?

Таке почула сьогодні…
Результат:
вже голосів: 105
70 (66.67%) Так
35 (33.33%) Ні
Лагшмивара• 27 октября 2022
Ответ дляМошеЙница
А я і не зобов’язана знати іноземні слова значення.
Ви не одна, я теж тільки недавно у свої 35 взнала це слово’бодать’, я не зобов´язана його знати.

автор МошеЙница • 27 октября 2022
Ответ дляПаравозик
почему же - іноземні :)))

по украински оно звучит почти так же - Бодатися, разница в 1 букву
Ну не знаю я, тому і запитала)
Вумна вутка• 27 октября 2022
Ненавиджу цю фразу. Тобто, лицемірство і брехня завжди краще ніж нормальні, чесні емоції, стосунки. Мені так завжди мама казала, коли молодшого брата в приклад ставила, він маніпулятор, завжди обманював і перекручував, і в дитинстві навіть вмів так мозок заграти. Зараз теж його утримують два пенсіонери, яких утримую я. Бо він же такий малий, милий, нещасний і що він без нас може. Жах. Краще мати свій гонор, а там хто твій, то твоїм і залишиться
Серьезная баба• 27 октября 2022
’Ласковый..’- моя бабушка тоже часто так говорила
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я очень гордая чтобы даже ради выгоды стелиться на 2 фронта. С детства меня коребило от этой поговорки.
Такі спочатку брикаються, а потім гребуть і не можуть вигребти, заносять куди і кому попало. Чемність це не стєліться.
Пенять на зеркало• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви може скорпіон?
Ацетилсалициловая кислота• 27 октября 2022
Це працює у житті. Але треба мати дуже гнучкий характер,щоб зпрацювало.
Я не вмію лицемірити,тому за цим принципом жити не зможу.
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Ви може скорпіон?
Нет, рак.
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Никогда никому не заносила. Даже педиатру шоколадку. Знаем эту чемнисть, на 2 фронта выслуживаются.

Я такое• 27 октября 2022
Ответ дляХвець-тець
Мне 56 и эту поговорку я знала всегда)
Меня от нее аж передёргивает.

В детстве так говорили, фу аж стрясет.
Пупс• 27 октября 2022
Наверное,но притворяться и переступать через себя я не намерена. Значит,я не гибкая.
Меряю от 0• 27 октября 2022
%реново вышло.
Пупс• 27 октября 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Ви може скорпіон?
У меня подруга скорпион, постоянно шото заносит и платит всем врачам ,учителям и ТД , а я рак - только по прейскуранту! И точка))
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляВумна вутка
Таки прислів’я вірне. Ви одна з цицьок, ой маток)
Хвець-тець• 27 октября 2022
Ответ дляЯ такое
Меня от нее аж передёргивает.

В детстве так говорили, фу аж стрясет.
Согласна, а сейчас так особенно.
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нащо педіатру шоколадку? Оплатив в касі і допобачення дякую.
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
У меня декларация.
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У меня декларация.
Співчуваю
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Співчуваю
Себе почувствуйте. У меня все хорошо.

ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Себе почувствуйте. У меня все хорошо.
Та я бачу
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Та я бачу
Жіночка, що вас так гребе і куди заносить? .
Не хочу витрачати час на вас, ідіть вже.
Вумна вутка• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Вам видніше). Вони вже йдуть до заходу життя, а допомога їм, це моя совість, і, головне, бажання потім не корити себе. Мені так спокійніше. А їх вже не зміниш.
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я ще дівчина) ви скільки літер надрукували щоб показати вашу байдужість до мене. Чудна) обіймаю вам. Ви вільні
Без Баяна• 27 октября 2022
Ответ дляМошеЙница
Чи погоджуєтесь ви з нею? Я сьогодні почула в думаю може дурня якась…
Так ,умею молчать и не лезть в бутылку
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Боюсь представить что с вами будет на старости лет. Кошмар просто. Себя обнимай, нафиг мне твои объятия.
ФруктЕщеТот• 27 октября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Бійся 👻
Теодор Бастард• 27 октября 2022
Святая истина абсолютно во всех сферах, не только в животноводстве)
Шиворот Навыворот• 27 октября 2022
Ответ дляМошеЙница
В чому?) маєте на увазі добра зі всіма і зі всюди вигоду собі якусь має?)
Вигоду має, але не добра )
Хитра, там підмажеться, тут підластиться.
Шиворот Навыворот• 27 октября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ласковый теленок двух маток сосет(а бодливому и одна не дается)
Да