Аноним Анонимыч• 27 октября 2022
Обожнюю секс з своїм чоловіком!)))
От як його не любити?)) Ви теж кайфуєте від свого єдиного і ні про кого навіть думок немає?
Меряю от единицы• 27 октября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Как я жила без этой информации
И не говорите..
Левый Локоть• 27 октября 2022
Не, у меня не так. Просто иногда сексимся чтоб мхом не заросло. А так спать любим, валятся.
Редисочка• 27 октября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Как я жила без этой информации
А я то думаю чого війна в нас почалася, а ми не знали цієї інформації
Идууу--уууу блин• 27 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Куда то вас понесло не туда.
Редисочка• 27 октября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Куда то вас понесло не туда.
Вибачаюсь, це я автору
Идууу--уууу блин• 27 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Вибачаюсь, це я автору
Да все равно, не туда.
РукиМыли?• 27 октября 2022
Кайфую, але й про інших можу подумати)) але тільки подумати
Реально не знаю як я його зможу тут залишити і поїхати в іншу країну. Де я ще такого знайду в своєму віці((
Идууу--уууу блин• 27 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Девченки хоть бы одна написала: ’я тоже обожную секс с вашим чоловіком.’ Автору бы понравелось😉
У вас был такой шанс это написать, а вы стратили
NatalieShostja• 27 октября 2022
Ви нам його рекомендуєте? Думаєте ми теж будемо обожнювати секс з вашим чоловіком?
Аноним ФЕЯ• 27 октября 2022
В мене коханець розказував, що його жінка теж таке йому каже. Це мабудь ви. Бо такий збіг, це рідкість.
А секс і дійсно гарний, тільки із за секса з ним.
Аноним ФЕЯ• 27 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Наверно автор первый раз удовольствие с мужем получила. Порадуемся за женщину))
40каградусная• 27 октября 2022
Шо ще залишається,коли нема світла
...навіть секс з чоловіком видається чимось унікальним)
Ответ дляАноним ФЕЯ
Да пожалуста мне не жалко. Наоборот я за это двумя руками за и на мой субективный взгляд запретных тем в спальне не должно быть. Но и посмеяться тоже люблю. Если обидел простите засранца.
Аноним Анонимыч
• 27 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Ні, він тільки мій)))
ШанельКуКу• 27 октября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Да все равно, не туда.
Давайте сменим тему. Автор, кто-то тоже кайфует от секса с вашим мужем
Аноним ФЕЯ• 27 октября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Ні, він тільки мій)))
Ага, це і казав ваш мені.
Бритоножка• 27 октября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Ні, він тільки мій)))
Так так,не маю нічого проти
NatalieShostja• 28 октября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Ні, він тільки мій)))
Пізно. Реклама спрацювала
Капитанша• 28 октября 2022
Кайфую від сексу з ним. І на інших теж задивляюсь, збуджуюсь. Ніколи не зраджувала і не планую.