Котомафия• 28 октября 2022
Стосунки в 25 з 50-річним. У когось був досвід?
Доглянутий, розлучений, забезпечений
Харчується в ресторанах та доставками, господиню собі точно не шукає
Мені подобається, що він галантний, водить мене всюди куди захочу, оплатив навчання та 2-річний абонемент в спортлайф, постійно компліменти
Але він не приховує, що потребує саме коханки, розвитку стосунків в шлюб не буде
Ви б витрачали свій час чи ні?
Ждун с Нибиру• 28 октября 2022
Є знайома пара з різницею у віці 30 років.
Свічку не тримала, але у шлюбі вони, ніби щасливі.
Забагаловка• 28 октября 2022
Зависит от цели
Если вам нужен отец с его функциями защиты и содержания. То почему бы и нет.
Что бы вы сами себя хорошо чувствовали рядом с ним.
Зубачистка• 28 октября 2022
Ой вот эти вот ’постійно компліменти’...
Сочиняйте больше.
Уважать себя надо. Спать с мужчиной, годящимся в отцы-это же так себя не любить и не ценить. Любить только деньги
Сочиняйте больше.
Всех в сад• 28 октября 2022
Я сейчас в таких же отношениях. Только мне 40, ему 65. Я его люблю, а он меня не любит, но помогает мне
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляЗубачистка
Сочиняйте больше.
Вы считаете, что если мужчина старше, то только из-за денег?
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляЗубачистка
Сочиняйте больше.
Чого нереального?)
Дивний коментар
Жирафовое варьенье• 28 октября 2022
Дивне запитання, а чого ви самі хочете? Мені здається ви самі собі вже відповіли: подарунки від нього приймаєте, відмітили, що забезпечений, вас же це влаштовувало а, зараз, що змінилось?)
Слепок стопы• 28 октября 2022
Ответ дляЗубачистка
Сочиняйте больше.
А краще спати зі жлобом ніщебродом 30 річним?
СтелькаОТединицы• 28 октября 2022
Нет. Время - деньги в широком смысле слова. 25 самый отличный возраст найти своего человека, а не размениваться на стариков.
Советничаю тут• 28 октября 2022
Ответ дляЗубачистка
Сочиняйте больше.
Тю, а если он хороший любовник, да и просто нравится
Девушка Прасковья• 28 октября 2022
Нормальний варіант якщо по перше він нормальний вам у ліжку, подруге, якщо він не буде заважати кар´єрі та побудові стосунків з іншими людьми (не зрада звичайно), але щоб не було такого що почнуться заборони ’туди не ходи, бо там молоді чоловіки, не спілкуйся, не розвивайся, сиди вдома’ Він має розуміти що він проміжний етап
Железная тетя• 28 октября 2022
Автор, я будучи студенткой встречалась с женатым взрослым мужчиной. В итоге получила 2к квартиру старенькую и предложение уехать с ним в США. Я отказалась.
Но мне это было как развлечение, у меня не было желания создавать семью на тот момент и мне нравились такие отношения. Но и ему было далеко не 50.
Если вы хотите семью и серьезных отношений- отказывайтесь.
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
В ваших словах есть доля истины
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Починаю закохуватись, прив´язуватись, дуже з ним подобається проводити час
Боюсь залишитись з розбитим серцем, що з високою ймовірністю набридну
Коленная ложечка• 28 октября 2022
Ідеальний варіант для карєристки. Якщо ваша мета - саморозвиток, вихід на свідомий самостійний рівень, то чому б ні. Але б навашому місці я б поставила одну умову - стосунки без перспектив, тому, як зустрінете того, з ким захочете планувати своє життя - розходитесь без проблем.
Ответ дляЗубачистка
Сочиняйте больше.
Что за чушь? У нас каждая вторая себя не любит. Не понимаю как можно спать пусть даже с ровесником у которого доход максимум 30 000, и не может ничего дать своей любимой женщине.
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляКотомафия
Это уже хуже. Мой мне прямо сказал, что не любит, но я все-равно привязалась. Так и живем
Чучело-Мяучело• 28 октября 2022
А не боитесь пропрыгать с ним лет 10,в итоге не семьи,не детей.Зато комплиментов наслушалась
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Так, це перший чоловік в моєму житті який щось вміє, окрім туди-сюди членом
Ви праві, дякую
Мой_ужин• 28 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Капец , дедуле повезло .
Его обсасывают ,а он ещё носом крутит
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Так, дякую
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляМой_ужин
Капец , дедуле повезло .
Его обсасывают ,а он ещё носом крутит
Вы бы видели того ’дедулю’
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
І цього теж боюсь
Девушка Прасковья• 28 октября 2022
Ответ дляКотомафия
Ви праві, дякую
Ну ось якщо не втрачати голову то можна позустрічатись з ним 2-3 роки а в той час взяти від нього досвід, піклування, щоб він вас знайомив з цікавими та корисними вам людьми, робити карьеру. А потім розійтися залишившись гарними друзями, бо вам треба будувати сім´ю і може захочеться дітей, а він на таку роль не підходить.
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляКотомафия
І цього теж боюсь
Вам о замужестве и детях подумать надо
Котомафия
• 28 октября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Звучить ідеально, якщо чесно
Дякую за ваші відповіді, направили думки в правильне русло
мистерЛяпсус• 28 октября 2022
Делайте карьеру пусть вам учебу оплатит, курсики...может связи есть...если вам доставляет радость общение с ним..то супер
Ждун с Нибиру• 28 октября 2022
Взагалі-то я більше розумію різницю у віці понад 15 років, коли дівчині 17-18, а чоловікові 30+ Це оптимально щодо сексу. Цнота + досвід=ніжність, чутність.
Коли жінці 25 - розквіт сексуальності, а чоловікові 50 - як не крути, а йде все на спад (хоча у багатьох і до 80 все ок наскільки приклад селебріті показує) то вже трохи не фонтан. Хіба низьке сексуальне лібідо жінки. Що також не рідкість.