Котомафия• 28 октября 2022

Стосунки в 25 з 50-річним. У когось був досвід?

Доглянутий, розлучений, забезпечений
Харчується в ресторанах та доставками, господиню собі точно не шукає
Мені подобається, що він галантний, водить мене всюди куди захочу, оплатив навчання та 2-річний абонемент в спортлайф, постійно компліменти
Але він не приховує, що потребує саме коханки, розвитку стосунків в шлюб не буде

Ви б витрачали свій час чи ні?
Советничаю тут• 28 октября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Та мені вже 45, чоловікові 50+ то я також його темпераменту не витримую, в мене не таке шалене лібідо. Але це в принципі рідкість судячи з друзів та знайомих. Багато хто з подруг каже, що після 40 висяк вже в їх чоловіків.
Моему нынешнему 48, каждый день не против. А мне раз в неделю хватит.

Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляИванка Бур
Как он в сексе, расскажите?
У меня такая ситуация, только чуть помладше
Не знаю стоит ли начинать
Все ок. Вообще без проблем
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
А почему он вас не любит? Спрашиваю, потому что сама угодила в такие отношения((
Хз. Ищет идеальную, наверное
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Він і правда в 65 так чудово виглядає? Мені 40, чоловіки старші подобаються, але настільки старші
Мои подруги, увидев его, решили, что ему 50-55
Всех в сад• 28 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
В 65 выглядит на 40 и себе два века намерял?
На 50-55
СернаМоисеевна• 28 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Я в 26 вирішила, що краще. Зато секс феєричний.
Мне 45 и я уже давно поняла, лучше дедуля, а была такая же дурная
Акуна_Матата• 28 октября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
капец, серъезно? висяк в 40? они что бухари или наркоманы?

Советничаю тут• 28 октября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Наверное просто слабая конституция
Чучело сосны• 28 октября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Мне 46. Моему ’30-летнему нищеброду 40.’, 40 лучше,чем 60 даже в 46 лет
alisarich• 28 октября 2022
Ответ дляМасяня Я
начнете взрослеть- поймете.
Нет такого никогда не пойму
Масяня Я• 28 октября 2022
Ответ дляalisarich
Нет такого никогда не пойму
никогда не говори никогда.
Ждун с Нибиру• 28 октября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Є такі що спиртним зловживають (на мою думку пиво щодня - то зловживання і пляшка міцного напою на свято то також занадто), є такі що просто затрахані життям - важка фізична праця і тд.
Я взагалі кризу 40 років сприймаю як своєрідний перехідний вік - щось гормональне. При адекватному догляді все нормалізується. Але більшість жінок ведуть себе як мегери і чоловіки ’па дєвачкам’ пішли
Ну а ’дєвачкам’ 18 років лестить увага + гроші та й ’дають’ залюбки. Ну й мужикам в кайф ’о, я ще можу ого го як виявилось’. Намагалась я склеїти стосунки наших друзів - ой, наслухалась з двох сторін, як жилєтка для плакання була, все одно розлучились в результаті бо в кожного своя правда і кожен по своєму правий був. Лиш своєї провини ніхто не бачив. А вона завжди з двох сторін є.
alisarich• 28 октября 2022
Ответ дляМасяня Я
никогда не говори никогда.
Очередной бред
Масяня Я• 28 октября 2022
Ответ дляalisarich
Очередной бред
скорее, жизненный опыт.
alisarich• 28 октября 2022
Ответ дляМасяня Я
скорее, жизненный опыт.
Ну жаль, что у вас печальный опыт. Но он только ваш
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Нет. Время - деньги в широком смысле слова. 25 самый отличный возраст найти своего человека, а не размениваться на стариков.
Бред, сколько разводов? Пожили и разошлись, или живут мучаются, зато долго. Если нравится человек можно и попробовать.
Масяня Я• 28 октября 2022
Ответ дляalisarich
умные люди учатся на чужих ошибках.
alisarich• 28 октября 2022
Ответ дляМасяня Я
умные люди учатся на чужих ошибках.
Умные люди имеют голову на плечах и умеют думать. Чужие жизни и ошибки их не интересуют
Пьера Безухова• 28 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Я сейчас в таких же отношениях. Только мне 40, ему 65. Я его люблю, а он меня не любит, но помогает мне
Аналогічна різниця) Ми просто коханці. Він збрехав про вік, бо знав, що я не захочу зустрітися. Але все супер. Для легких стосунків і гарних вікендів у різних куточках світу.
Все взаємно)

Масяня Я• 28 октября 2022
Ответ дляalisarich
молодая еще, объяснять бесполезно.