Запретный фрукт• 28 октября 2022

Холостяк

Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Зараз вони типа знімають стрес, розбиваючи якісь телевізори, меблі.
Добре, що є приписка про зйомки до війни

Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
А я ще дивлюсь як Вікусю катають. Як стюардеса)
Я з Вами)) рекламка
Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Нє, ну не коза Саша. Вона з дитинства така. А він боїться, що вона буде хитріша за нього.
То в неї з дитинства матриця збита...
KROX@• 02 декабря 2022
А ламати техніку, це щоб потім людей , яких не любиш було бити легше?
IQ 80• 02 декабря 2022
З Медузою, що не побачення, то життєва трагедія. Йому вже це набридло...а ще половина проекту(
KROX@• 02 декабря 2022
Мотоцикли, машина, гелікоптер. Мала бути яхта, а не Океанаріум. Гроші закінчились
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Які ж вони всі худенькі. Сподіваюсь, моїй жопі стане соромно.
моїй тепер соромно, я під час холостяка усі чіпси дома згризла, дійшов час до цвітної карусти сирої

Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
адже медуза має зануритись, куди ж без дна )))
Веснушка• 02 декабря 2022
дівчат, сережки в подарунок, це до вильоту?
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Треба якийсь алкогольний конкурс. Не одній же медузі на дно
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
підтримую... а то ці історії про розтавання нудні мені щось
Сумка с непогодой• 02 декабря 2022
Дівчата розкажіть коротко що відбувається світло вимкнули після побачення з Мудрою
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Побачення з Вікою. Катались на машинці потім техніку трощили, відпускали негатив. Побачення з медузою в океанаріумі
Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Ого, то Ви все пропустили))) були ще побачення з Вікою (трощили телевізор сокирою) та зараз з Медузою (під водою дупки морозили і труться в ресторані один об одного)
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляСумка с непогодой
теж послухаю, бо Віку на побаченні слухала, збираючи тижневих хомячків до кучі , мамку до тями приводила
KROX@• 02 декабря 2022
З медузою поцілунок був у губи? Чи тільки шия і плечі? До речі Роксі він дорікав що питань не ставить, а насолоджується моментом. А тут, навпаки, навіщо ті питання, давай посидимо
Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Ну то не зараз))
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
а поцілунок був у Віки?
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Пухнасті горошки, клас)

Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
а поцілунок був у Віки?
Ні))
Мозговая пилочка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Він такий послідовний взагалі, аж страшно
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Пухнасті горошки, клас)
ще тільки темненьки, але такі шкодні, мамашка їх збирає, біжить, а вони тримаясь за цицьку катаються по трубах, такий цирк
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Ні))
ото бідолашна
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Віка на колишніх скаржилась, медуза теж. Катя і Саша минуле кохання страждання не ворушили, бо точно б втік)
Мечты сбываются• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
а поцілунок був у Віки?
Он старается делать вид,что не такой он легкодоступный ,как думают барышни
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
У них же якраз зараз активність) нічне шоу
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Ну то не зараз))
Аліні навіть сережків не достанеться, так попросить на вихід
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
аж губи спухли так старається
KROX@• 02 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Тут баришні професійні, його вже розкусили і крутять ним) хто менш професійний, додому йде
Веснушка• 02 декабря 2022
Ответ дляKROX@
жінки всі відьми