Петриківна• 28 октября 2022
В мене день народження сьогодні. Що бюджетного приготувати?
Завтра прийдуть гості. Родичі разом усіх нас - 10 чоловік буде. В гаманці - 1500 гривень . Що придумати? Алкоголь є. Пляшка віскі, вина і шампанське
Ждун с Нибиру• 28 октября 2022
Ответ дляТетя из министерства
Я такой же по виду делаю иногда, но с раст маслом и молоком (или с кефиром) и манкой вместо муки. И побольше фруктов или ягод. А сверху сахарная пудра и ложечка домашних сливок холодных. Это гастрономический обморок в хорошем смысле
Всё лето с черешнями пекла
Очень аппетитная выпечка у Вас😍
У меня мужа климануло на Нью Йорке, вот весь сезон пока сливы пеку его.
Уже сама поправилась( Но пока утешаю себя, что это на зиму. Эхх.. но с пирогом и чаем в темноте оно как-то веселее
Заместитель автора• 28 октября 2022
Ответ длятогдалия
Хіба з такими цінами як зараз можливо усе це зробити на 1500?
Стало цікаво,спеціально зайшла в додаток сільпо і порахувала все у списку,навіть готові соління і торт
1.200 грн
І обирала не найдешевші позиції,ковбасу фует наприклад) якщо брати шось простіше,то сума буде ще менше
тому все реально.було б бажання
1.200 грн
тому все реально.було б бажання
Тетя из министерства• 28 октября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Очень аппетитная выпечка у Вас😍
Ага. А ещё в темноте не видно лишние кг
. Спасибо на добром слове, но лучше б у нас выпечка не получалась - худеть проблематично
Ждун с Нибиру• 28 октября 2022
Ответ дляТетя из министерства
Ага. А ещё в темноте не видно лишние кг
Ой, перезимуем, потом будем худеть.
А пока надо душу чём-то радовать.
Нервы восстанавливать сложнее.
А пока надо душу чём-то радовать.
Нервы восстанавливать сложнее.
все по ГОСТу!• 28 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Лучше не праздновать, если в кармане 1500 и все.
Мне всегда интересно, когда пишут, ’ а в кармане 1500/1000/300 грн’. А после празднования ДР как и на что жить?
тогдалия• 28 октября 2022
Ответ дляЗаместитель автора
1.200 грн
тому все реально.було б бажання
1.200 грн
тому все реально.було б бажання
На 10 чоловік? Ви розумієте, шо ковбаси фует-то 5 г. буде)
Заместитель автора• 28 октября 2022
Ответ длятогдалия
я розумію,і більше збирала)
І та нарізка в 80% випадків вся залишалась
тогдалия• 28 октября 2022
залишитись може тільки в тому випадку, коли на столі ще багато чого є
у мене теж залишалась нарізка
Петриківна
• 28 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
То вже добре,що є що випити)) лимончик,сирок ковбаска ,цукерка))) блін не переймайтесь))) Вітаю
дякую ,ще й світло вимкнули ((
Петриківна
• 28 октября 2022
Ответ дляТетя из министерства
А гости, автор, сами напросились, или вы...гммм... пригласили?
Це навіть не обговорюється ніколи))
Ukraine my home• 28 октября 2022
Ответ дляПетриківна
дякую ,ще й світло вимкнули ((
То це знак,що не треба двіжняка на завтра ніякого а тільки все для себе сьогодні)) завтра буде день і він буде чудовий,от побачите,хочете ви цього чи ні,зробите так чи по іншому)))от я вам кажу)))
Тетя из министерства• 28 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Це навіть не обговорюється ніколи))
Так пригласили или сами придут?
Петриківна
• 28 октября 2022
Ответ дляТетя из министерства
Так пригласили или сами придут?
Завжди самі
Петриківна
• 28 октября 2022
Вдома є перець, морква, картопля, консервація. По дорозі купила 1 кг філе індика, порізала шматками все, звмвренувала, а завтра ще овочі і в рукав. Це нв картоплю потім виверну))
Зроблю ще м´яса по французьки. Овочевий салат, та шубу. Бутрики із червоною рибкою. Я думаю вистачить повечеряти. До шампанського маю заморожену полуницю. Яблука та груші є.
Ростки жимолости• 28 октября 2022
Картопля запечена
Бутерброди з червоною рибкою (зробити самому)
Нарізка ковбаса/сир
Крила в медовому соусі
М´ясо по французьки чи риба
Гріночки з плавленим сирком або окремо як салат
Налісніки з грибами
Можна скумбрію в духовці
Салат морковка по корейський
Салат грецький чи соління чи грибочки мариновані
Печінка тушкована (гаряче)
Налісніки з творогом чи карамелізованим яблуком
Торт бите скло чи вафельний
Нарізка ковбаса/сир
Крила в медовому соусі
М´ясо по французьки чи риба
Налісніки з грибами
Можна скумбрію в духовці
Салат морковка по корейський
Печінка тушкована (гаряче)
Торт бите скло чи вафельний