ЛедиДи• 29 октября 2022
Хочу взяти посуд в кредит, чи це розумно?
Скоро ДН 40 років, вирішила що чоловік подарує постіль( дуже необхідна ).
Діти подарують якісний ніж до комплекту.
А хочеться ще набір кастрюльок, кастрюлі ніби і є, просто місцями вже побиті.
Я не працюю, кредитів немає, заощадження є. Трохи втомилася на собі економити, для дітей швидко знаходяться гроші як треба.
Ще немає праски, але ми вже звикли без неї. Мені здається це якийсь дивний час 40 - 45 років, у нас все старе, зношується, чоловік ніби щось робить - ремонти, але... крісла - старезні, тюль жахлива всюди - коти, морські свинки, діти - нищать. Навіть штори місцями порвані - дитяча.
КАПСЛОЧНИЦА• 29 октября 2022
Автор ви дивна!
Я розумію спа и ботокс в кредит,оновлення...Но кастрюлі
це жах
Морковку дай• 29 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Нормально )
Я как-то себе мясорубку с насадками ддя драников на днюху захотела, пошли с мужем и купили.
Всякие парфюмы-украшения-сумки-туфли в подарок не нужны, и так их регулярно покупаю, все что хочу.
Обрадовалась мясорубке как родной.
Кредит бы на кастрюли точно не брала, да и кастрюли есть классные в 2 раза дешевле набор будет.
Обрадовалась мясорубке как родной.
И для меня нормально)
На одно из ДР попросила набор посуды за 1000€, на другое, муж дарил Кенвуд КукингШеф, тот что сам готовит, с кучей насадок, всё обошлось около 2000 €. В прошлом году, по заказу дарил кофеварку за 1200€. Вроде это для всей семьи, но если я хочу именно эти вещи и не желаю заменять чем-то подешевле, то вроде и для меня лично, получается)
ЛедиДи
• 29 октября 2022
Проблема в тому що не хочеться кремчика чи духів, хотілось в 25, і свята не хочеться - в нас 40 і не святкують і я вже і не люблю день народження - накривати на стіл і т.д. І речей не треба - шмоток на пару років вистачить. Туфель не хочеться, люблю швидко ходити.
Тут за шкірку себе треба взяти і відвести до перукаря...і то проблема.
ЛедиДи
• 29 октября 2022
Ответ длявре_Динка
Тримала в руці ці кастрюлі в епіцентрі, вінзер здалися кращими
Дякую
Барышня_Смольный• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Та просто від зоопарку срач, і це виглядає як ніщета.
Зоопарк і ще вазони
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
Так подарите себе поход в салон
Барышня_Смольный• 29 октября 2022
Ответ дляMs. Android
Через рік ці кастрюлі будуть не 4000, а 8, а так за рік виплатить і користуватиметься вже
Які кастрюлі за 4т? Купіть одну чи дві за 300-400грн та й все
ТихоЯ• 29 октября 2022
Якби мені чоловік подарував на день народження каструлі - був би вбитий на місці.
Ms. Android• 29 октября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Під фото автора ціна 3999. Автору, мабуть треба більше ніж 1-2 шт. Якщо сім´я велика, то 2 кастрюлі - це ні про що.
Жена аллигатора• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ключове -ВАМ. Чоловіка тут в цьому ланцюгу немає. Бит не для нього, він вище за це. Ось де печаль. Такі речі для полегшення биту купуються ДЛЯ сім’ї, а не ДЛЯ жінки. Але нащо те я пишу…
Автор не работает, очевидно, что быт в основном ее зона ответственности.
Yellow berry• 29 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
Коти, собаки, і чогось жахлива тюль, не прибирають.
Не зрозуміла вашу відповідь. Ще й собаки з´явились) у стартовому пості не було. Дітям можна пояснити, що речі нищити не варто, з тваринами так не вийде. Оновлювати тюль, я так розумію сенсу немає, як і крісла, меблі і т.д. Тоді лишається тільки купити каструлі. Я б вибрала інші і не обов´язково набір.
Распутница• 29 октября 2022
Автор, а чому саме в кредит, якщо є заощадження?
Якщо заощадження справді є, то беріть в кредит. Якщо з грошима туго, то я б не купляла під час війни кастрюлі за 4000 грн, невідомо що завтра.
З теми не зрозуміло чи хороший дохід в чоловіка і на вас економить, чи забаганки перевищують дохід сім´ї? Постільну білизну бажаєте, наприклад, якісний турецький сатин чи звичайну бязь з ринку?
Такі побутові речі замінюються поступово впродовж одного-кількох років.
В мене ніколи не було високого доходу по мірках порадниці, але все потрібне поступово купляю, цінова категорія в рамках мого бюджету. Тобто відносно недорога акційна постільна білизна з Ярослав, але з запасом в кілька комплектів, недорогий текстиль для дому по акції, недорога праска, кастрюлі купляла по 1 шт. в Ашані, дешева тюль Лілль з ікеа, багато домашніх дрібниць з ікеа (до війни, зараз не доступна), якісні штори і тканина для штор з секонду.
А загалом відсутність таких речей це не економія на вас, а на сім´ї. Ці речі рівною мірою потрібні для користування і чоловіку, і дітям (якщо з вами живуть).
Мені 36 і сама помічаю як з часом зношуються речі для дому, які начебто недавно купляла.
Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Ага… Где котлеты? я тебе мясорубку купил…
Лапка• 29 октября 2022
Крауф не стоит этих денег, это низкого качества посуда, которую маркетологи смогли возвести в премиум сегмент, ну или не премиум, а около того
ЛедиДи
• 29 октября 2022
Дівчата, дякую за відповіді.
Постіль замовила сатин Ла Скала, але тепер гризе думка, може якось викрутитися і взяти 2, там акція 2=3.
Кастрюлі перерахувала є 7 шт., наведу з ними порядок - десь кришки докуплю чи інше. Пізніше колись придивлюсь 3-4 л в Епіцентрі.
Духі нажаль не для мене, після ковіду вже рік запахи то є, то немає і не всі чую.
Барышня_Смольный• 29 октября 2022
Ответ дляMs. Android
Велика сім´я і немає кастрюль,це нонсенс
Ms. Android• 29 октября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Так автор пише, що побиті
Марічка• 29 октября 2022
У них качество не очень, читала поляков отзывы. Кастрюли в кредит в войну - это как бы сказать помягче...
Мюллерная• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Автор у мене ось такі, із підставками в комплекті, до війни брала за 2200грн. Пошукайте на промі може є дешевше. А оті шо ви вибрали дорогі і не супер, по 1000грн за маленьку кастрюлю це занадто. Платіть краще оплата частинами через приват банк.
Дякую за пораду, мені теж потрібно. Справді класні.
Леди Репях• 29 октября 2022
Ответ дляРаздражевская
40 лет прожили,ни кастрюли,ни постели, тюль в дырах,.
Зато коты,собаки и всякой твари по паре
Ну не все любят разговаривать и гулять со шторами и кастрюлями, знаете ли.😁
А коты и собаки - друзья на всю жизнь
Леди Репях• 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Ну таки нищета,если на ДР мечтают о простынях и кастрюлях
Нищета у Вас в сердце.
Раздражевская• 29 октября 2022
Ответ дляЛеди Репях
А коты и собаки - друзья на всю жизнь
Но этих друзей надо кормить,лечить и прочее,а у семьи кастрюли нету.
Мечтают о постельном,тюль купить