ЛедиДи• 29 октября 2022

Хочу взяти посуд в кредит, чи це розумно?

Скоро ДН 40 років, вирішила що чоловік подарує постіль( дуже необхідна ).
Діти подарують якісний ніж до комплекту.
А хочеться ще набір кастрюльок, кастрюлі ніби і є, просто місцями вже побиті.
Я не працюю, кредитів немає, заощадження є. Трохи втомилася на собі економити, для дітей швидко знаходяться гроші як треба.
Ще немає праски, але ми вже звикли без неї. Мені здається це якийсь дивний час 40 - 45 років, у нас все старе, зношується, чоловік ніби щось робить - ремонти, але... крісла - старезні, тюль жахлива всюди - коти, морські свинки, діти - нищать. Навіть штори місцями порвані - дитяча.
автор ЛедиДи • 29 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Автор, ваші діти мають змогу купити мамі ніж, але досі нищать тюль?)
Коти, собаки, і чогось жахлива тюль, не прибирають.
Самохвалова• 29 октября 2022
Автор у мене ось такі, із підставками в комплекті, до війни брала за 2200грн. Пошукайте на промі може є дешевше. А оті шо ви вибрали дорогі і не супер, по 1000грн за маленьку кастрюлю це занадто. Платіть краще оплата частинами через приват банк.
https://www.hozdom.com/nabor_posudy_edenberg_eb-91...
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
Я не скажу що ми бідні, просто звикли економити і обходитись.
От бачите до чого економія приводить....до каструль і ножів на др(((
Подаруйте це чоловікові, а себе побалуйте
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляБез QR коду
Нет, кредит на кастрюли это тупо
Купите одну сначала, самого оптимального для вас размера
Якщо це оплата частинами то яка різниця?
Мадам Тю-лю-лю• 29 октября 2022
При таком уровне...
Честно, зачем коты, свинки?
Квартира явно у вас не просторная.
Нет простора = загромождения, хлам, пыль, грязь постоянная + старье = понятно ваше недовольство и желание хоть как-то разнообразить.
Но может все таки лучше глобальное что-то переделать? Те же кресла или диван.
Гл. Амурная• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Та да, знаємо таких. Гроші на дн чоловіка - купили светрик, кросівочки, вудочку. А на ДН жінки - сковорідку, пилосос. А вона ще і радіє, дурепа.
А чему надо радоваться? Кроссовочкам? Но если их и так покупаешь, это же не роскошь.
Вот автомобилю в подарок да, можно радоваться. Или новому дому. Или круизу. Или самолету.
А так разницы между сковородкой и свитером в подарок не вижу.
Без QR коду• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ну и что? Почему нельзя радоваться кухонной технике? Она мне облегчит быт и я рада
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Светер сама носить а сковорідка це для всіх
Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022
Ответ дляБез QR коду
Ключове -ВАМ. Чоловіка тут в цьому ланцюгу немає. Бит не для нього, він вище за це. Ось де печаль. Такі речі для полегшення биту купуються ДЛЯ сім’ї, а не ДЛЯ жінки. Але нащо те я пишу…
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Нормально )
Я как-то себе мясорубку с насадками ддя драников на днюху захотела, пошли с мужем и купили.
Всякие парфюмы-украшения-сумки-туфли в подарок не нужны, и так их регулярно покупаю, все что хочу.
Обрадовалась мясорубке как родной.
Кредит бы на кастрюли точно не брала, да и кастрюли есть классные в 2 раза дешевле набор будет.
А чому мясорубку просто так не можна купити?
Без QR коду• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Муж работает, на мне быт. А что он после работы должен приходить и готовить/стирать/ убирать?
ШанельКуКу• 29 октября 2022
Детям на ДР подарите кастрюли. Вы же им есть готовите в них:) мужу на ДР - утюг.
А себе духи купите;) или туфли)
Гл. Амурная• 29 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Тоже можно. Но тогда мне захотелось только ее, и именно с насадками для дерунов.
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляБез QR коду
Ну жінки ж приходять з роботи і займаються побутом. А з чоловіком що не так?
Без QR коду• 29 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Расскажу как мне блендер на ДР подарили. Я вроде и хотела, но вроде и не надо, такая себе хотелочка из списка ненужных вещей, поэтому подарили на ДР, для этого ДР и есть, а то что надо покупается по мере надобности
Без QR коду• 29 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Не знаю как у других, я пишу о своей семье, я не работала, и да, муж не знал как стирку запустить, ему это не надо было, по желанию мог на выходных что то приготовить
Берюковна• 29 октября 2022
Це типу ціна зі знижкою 3999? Якщо так , то краще вже тефаль чи рондел.
Люблю Украину• 29 октября 2022
То мій набір посуду , взяла по такій же ціні кілька днів перед війною!
Автор, не робіть помилки, ваш день народження і ваш ювілей , подарунки мають бути для вас , для душі ,для себе ,побалуйте себе давно бажаним кремчиком чи стійкими парфумами щоб домашні бачили у вас жінку а не обслугу.
А каструльки можна потім в оплату частинами, щоб не так обтяжливо для сім.бюджету і відчувалось що це витрати для дому, для сім´ї а не вам особисто як додаток
Сколько_мне_лет?• 29 октября 2022
Автор, а у Вас кухня соответствует этим кастрюлям? )
Мандолина Бу• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Візьміть краше набір чорних чугункових кастрюль з прорезиненими кришками. Такі класні, і дуже добре в них готувати.
Покажіть будь ласка!
ukuлёля• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
напишите плиз какие именно, хочу чугунные
Самохвалова• 29 октября 2022
Ответ дляukuлёля
Я чуть выше давала ссылку на такой набор.
Самохвалова• 29 октября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Покажіть будь ласка!
Самохвалова• 29 октября 2022
Ответ дляukuлёля
Кудряшка Сью• 29 октября 2022
Порвані штори, старезні крісла, а вам кострюльки требе в кредит Чогось, мабуть, я не розумію в цьому житті А ще, до речі, ножі не дарують
вре_Динка• 29 октября 2022
Тримала в руці ці кастрюлі в епіцентрі, вінзер здалися кращими
ukuлёля• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Дякую, виглядає супер
вре_Динка• 29 октября 2022
Як на мене дарувати побутові печі на свята, якими всі користуються - то зашквар, а не економія(
Сколько_мне_лет?• 29 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
И зачем? Ну, что Вы вспомните потом? Обшарпанную и засранную квартиру с полной экономией на себе?
ПоэтеСССа• 29 октября 2022
А зараз щось можна взяти в кредит?