Курочка-чубаточка• 29 октября 2022
Ковбаса Фует
Та що з пліснявою, чи можна робити піцу з нею, чи не буде віддавати запах? Купили, але на смак вона мені не дуже
Царевна_несушка• 29 октября 2022
думаю, що ні. Вона і так сухувата, а там буде як сухарик. Але, хто його знає. Якщо вам не сподобалась, то коли засмажиться, може ще гірша на смак буде. Я люблю фует..
Курочка-чубаточка
• 29 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Не знаю чому вона мені не сподобалась, люблю сири з пліснявою думала і ковбаска зайде, але ні)))
Курочка-чубаточка
• 29 октября 2022
Ответ дляПоторописька
Попробуйте, але добре сиром притрусіть щоб не стала суха як камінь
Спробую, все одно щось треба з нею робити)
Редиска Я• 29 октября 2022
Мне кажется, что в пиццу не очень. Хотя, если это не один вид колбасы будет, то может и нормально
А у нас макарошки• 29 октября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Її дуже тоненько треба порізати можна і до сирної тарілки, з вином. Це не для бутерів ковбаса))
Курочка-чубаточка
• 29 октября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Фует.. в піцу..
Поллитра.. вдребезги ©))
Сестрица Алёнушка• 29 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Сиров´ялена ковбаса на піццу не годиться
Очень даже годится, обожаю именно с сыровяленой
Но вот фует точно не для пиццы
Курочка-чубаточка
• 29 октября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Но вот фует точно не для пиццы
Зробила, вийшло нууу дуже смачно!!!
Сестрица Алёнушка• 29 октября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зробила, вийшло нууу дуже смачно!!!
значит хорошо что рискнули:)