Домовенок Зюзя• 29 октября 2022

Кто облил Валерию Крук (кульбаба) кислотой?

ЖонДуан• 29 октября 2022
Ого. Коли?

Мамулька• 29 октября 2022
Це було давно.
Мамулька• 29 октября 2022
А чому вас це зацікавило після 20 років? Близькі знають хто.
Тролю как могу• 29 октября 2022
Це ведуча з м1! Я ничого не чула про це...
Мамулька• 29 октября 2022
Сама неочікувана для мене тема. Бо я Валерію знаю.
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляТролю как могу
Це булл в 2001році
Мамулька• 29 октября 2022
Ответ дляТролю как могу
Татуювання зявилися на тілі через це, вона сама розказувала в програмах.

автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляМамулька
Тому-то нещодавно підписалась на її інстаграм, вона мені подобається,мотивує на спорт
Але цей факт я не знала про неї
Паравозик• 29 октября 2022
У неее в молодости был богатый женатый любовник, это его жена заказала. Она не говорит, но люди в курсе.
Коко На Страже• 29 октября 2022
КокоСина• 29 октября 2022
На чужого мужика мабуть позарилась. Морожених курей тоді не було. Кислота була
Мамулька• 29 октября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Але цей факт я не знала про неї
Вона змінилася після цієї трагедії, для мене вона стала занадто і в спорті і в зовнішності. І до речі вона ніколи не була гладкою, хоча їла достатньо. І в її сімї товстунів не було. Це я до того, що не можна порівнювати людей, які від природи худі і стрункі і тих, які схильні до повноти, бо їм треба пахати більше, а їсти менше.
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляМамулька
Це було в 2001 році
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляПаравозик
Ого, все розумію, пику набити але до такого додомутися, це жах, дуже жорстоко по відношенню до Валерії, якщо це насправді так а не плітки…
Дюйм оф о4ка• 29 октября 2022
Ответ дляМамулька
Хорошая она ? Или получила по заслугам?
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хорошая она ? Или получила по заслугам?
Думаю в любому випадку по відношенні до Валерії це жорстоко
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляКоко На Страже
фото
Думаю що це фейк, бо в своїх постах вона пише зовсім інше
Алина-1240• 29 октября 2022
Сумасшедшая какая то,нормальный человек такого бы не сделал,баба скорее,мужики редко таким страдают
Trisha• 29 октября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
))) вы серьёзно считаете что кто напишет я спала с женатым человеком и меня ’наказала’ жена? Конечно писать будут полезную для себя историю, а вы симпатизируя человеку будете идеализировать его.
Я без понятия кто данная особа, но нельзя по одной из характеристик, красивый, талантливый, спортивный считать что характер и поступки таких людей прекрасны

Бриджит_Фрикандо• 29 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Да ладно.
Постоянно эмоционально нестабильные ревнивцы то кислотой обливают, то руки отрубают или вообще убивают.
гражданинГрубиян• 29 октября 2022
В мене колишня колега увела (насправді сам увьолся) чоловіка з родини, а коли через 10-15 років він іншу знайшов - пішла новій пасії вікна бити і голосно кричати ’розлучніця. спасітє, памагітє’ і це реальна життєва історіяґ, здавалося б нормальних жінок. А мужик там був... там треба було дякувати, а не вікна бити...
автор Домовенок Зюзя • 29 октября 2022
Ответ дляTrisha
Вы меня не правильно поняла, я отвечала девушке, которая прислала фото, якобы Крук защищала русню
Мамулька• 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хорошая она ? Или получила по заслугам?
Я не маю звички лізти у білизну до інших людей і оцінювати на широкий загал. Думаю, кожен на Божому суді відповість, якщо він буде. В бя випадку це дуже жорстоко.
У кого такое было• 29 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хорошая она ? Или получила по заслугам?
Я с ней в одном модельном агенстве работала в конце 90-х, она была очень пробивная, так сказать) Выглядела тогда, правда, совсем по-другому
Trisha• 29 октября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ясно, тогда приношу извинения