29 октября 2022

Мито на посилки

Підкажіть, будь ласка, чи буде нараховуватись мито, якщо 2 посилки з одного складу їдуть одночасно? Одна 110 євро, інша 140 євро. Два замовлення з одного і того ж магазину одночасно приїхали на склад. Чи варто їх одночасно відправляти? Їх не порахують за одне відправлення в Україні? Чи краще одне притримати на кілька днів?
Нагайна 29 октября 2022
1 лучше придержать
Фигура мечты 29 октября 2022
Да, будут суммироваться на таможне, если поступят одновременно. Нужно отправлять их поочередно с каким-то интервалом.
Бойцовская 29 октября 2022
какой перевозчик?
сколько получателей в кабинете?
Бойцовская 29 октября 2022
если Ukraine Express и получателей в кабинете несколько, то все будет нормально

Чупокабра 29 октября 2022
Ответ дляБойцовская
если Ukraine Express и получателей в кабинете несколько, то все будет нормально

https://www.youtube.com/watch?v=JlTvlzsK2Wg
Хватит везде тащить эти видео.
Рекламу делаете?
автор Не будь КакСвета 29 октября 2022
Всім дякую! Тоді притримаю одну поки інша не виїде