Мальчун-задирун• 29 октября 2022

Ботокс і гормональні таблетки

Призначила лікарка гормональні пити тому що тестостерон високий. Не хочу їх пити так як вже пила інші і погано себе почувала. І дія ботоксу скоро пройшла. А коли приймаєш гормональні то і колоти ботокс взагалі не можна… Ваші поради?
Chakra• 29 октября 2022
А чого не можна ботокс і гормональні?
Сестра лобешнік колола і ліки для щитовидки приймає, гипотиреоз. Все нормально
автор Мальчун-задирун • 29 октября 2022
Ответ дляChakra
А чого не можна ботокс і гормональні?
Не знаю, десь чула чи читала що не можна. Та і лікарка казала що не колола б мене якщо я б гормональні приймала… А щодо вашої сестри - є косметологи для яких заробіток важливіше здоров‘я пацієнта, та і тим більше сам пацієнт не проти…
Chakra• 29 октября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую за відповідь. Цікаво, треба розібратись в цьому,не знала