Бентливуман• 30 октября 2022

Тату, як робити правильно?

На руці. Коли людина дивиться на свою руку - малюнок правильний, а якщо інші дивляться, то перевернутий. Або навпаки, люди дивляться - правильно, а для цієї людини він до верху ногами. На фото зрозуміліше що я маю на увазі)))
бЭйбА• 30 октября 2022
Як ви хочете

Тамбовский мел• 30 октября 2022
Залежить напевне що
Якщо так як на фото до себе то це правильно
МеняАЖтрусит• 30 октября 2022
татуировку делают для себя или для кого-то?
как хочется человеку, так он и делает) Для меня красивее и логичней смотрится так, как не обведённом фото в верхнем ряду.
Весела бджілка• 30 октября 2022
Я робила від себе, тому що я себе частіше бачу в дзеркало, аніж розглядаю по частинам тіла.
Луковая• 30 октября 2022
правильно так, как вам нравится. я бы делала так, чтобы стебель растения был на запястье, а цветок по направлению к локтю.
Zelenkа• 30 октября 2022
Як ви будете дивитись. Тату ви робите собі, а не для людей. В мене там для себе.
ОноВамнадо• 30 октября 2022
Вообще не делаю на открытых местах, для меня это правильно)
Нет таких правил, как захотите так и делайте
Дама_с_коготками• 30 октября 2022
Правильно буде не робити його взагалі!
Лика-прилипка• 30 октября 2022
Я думаю к себе. Я бы делала чтобы самой смотреть

VerkaZvezda• 30 октября 2022
Правильно робити тату - це не робити
Оч@ров@Шк@• 31 октября 2022
Ответ дляVerkaZvezda
Правильно робити тату - це не робити
С какой радости?
Оч@ров@Шк@• 31 октября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Правильно буде не робити його взагалі!
Нет