По работе общаюсь с большим количеством людей из Украины, так вот очень часто именно у молодых людей от 30-35 проскакивают грусть тоска по СССР , конечно в скрытой форме намеками но все же. Интересно вообще с чем это связано, если они даже не застали это время в сознательном возрасте.
english book• 30 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Відмова служити в Афгані бігла попереду тих, хто відмовлявся. КДБ цього нікому не пробачало.
А туалети в цивільних установах миють ті, кому за це гроші платять, а не ті, хто тільки влаштувався на работу.
А в армії це мають робити ті, кого до цього призначили, а не молодняк за дідів.
В армії призначають тих,хто тільки прийшов.Перший період ти миєш туалети,далі на прибирання території,останній рік ти наглядаєш за тими,хто прибирає.
Все так само і в цивільному суспільстві.Новачки на самих нижчих посадах спочатку,і починають з нуля.Не туалети я мала на увазі,а будь яку роботу і спеціальність.Не поставлять тебе вище тих,хто вже давно працює за такою ж спеціальністю.Ти пройдеш свій шлях спочатку,
Ответ дляenglish book
Та хто вам таке розповів?
Тобто новенького начальника відділу будете ганяти виконувати вашу роботу рядового співробітника? І директора так само? А в армії тільки новобранці миють туалети? Якби таке було передбачено, то вони і б не квакали. А ще уних можна посилки і гроші відбирати, нє?
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляfrolik
Вам було 8 років, коли СРСР розвалився, що ви можете пам´ятати про ту саму перебудову?
Не поверите,с 6 лет себя и что было хорошо помню
Mariya Prokhorova• 30 октября 2022
Ответ дляVerkaZvezda
нєнє, поляки напали на Чехословаччину разом з Гітлером, і відтяпали там частину території
біленькі і пухнасті
Вам призвіще Робінтроп , знайомо ?
Ви не в курсі як Чехословаччину поділили , щоб не було війни ? І Гітлер прийшов туди німецькіх чехів , щоб його заспокоїть відбулися - перемовини
VerkaZvezda• 30 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Ага, і нацизм не заборонений)), чи не тому і русня приперлася, Ви про це, мабуть ? Не знаєте, що в Україні є кримінальна відповідальність для тих, хто проти декомунізаціі?
ну добре, бачу що Ви дуже далекі від юридично-правової термінології, прав людини і інших питань, тому не буду наполягати і продовжувати тему, забудьте.
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляОльга Бомбина
Фантазерка. Все вони получили.
За машиною потрібно було декілька років в черзі стояти, щоб її КУПИТИ. А дача, так це ділянку отримали під ведення держави.
Да,стояли в очереди,купили машину за копейки,можно сказать,что получили.Ну и дачу,да,участок под дачу,Я думала,что это очевидно,что имелся в виду участок.А сейчас где-то дают машину за 20 процентов стоимости?
VerkaZvezda• 30 октября 2022
Ответ дляfrolik
Ммм. Ви припускаєте, що вона збиралась напасти на СРСР?
Ні, не припускаю. Хоча дещо раніше таки дійшли до Києва, правда ненедовго)
VerkaZvezda• 30 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Вам призвіще Робінтроп , знайомо ?
Ви хотіли сказати Робінгуд? :)
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляЭ-велин@
Ещё одна сказочница с регистрацией 22 года. И в Испанию ездили от завода, и в Австралию?
Удалено администрацией...
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Как это: машину получили? Машины никто бесплатно не раздавал? И дачи тоже. Только участки под дачу.
Да всем понятно,что участки под дачу,я не уточняла,думала,и так понятно.Но их бесплатно давали.А машину за 20 процентов стоимости,почти бесплатно.Вам сейчас кто-то дал от работы участок земли или машину за 20 процентов стоимости.И путевку на море за 10 процентов.И квартиры получали,мой дедушка трешку от завода получил,а крестный двушку.Абсолютно бесплатно.
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляЭ-велин@
Вы обе феерично врёте))
Конечно,а Вы ещё не родились в тот период,поэтому вам видней
VerkaZvezda• 30 октября 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
там обоев не было, потому не считается)))
вот дали бы обои модные, и ветку бананов, и колготки без стрелок, и бумаги туалетной, а то - нате, квартиру.
Тоталитаризьм бездуховный
english book• 30 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Та хто вам таке розповів?
Ви неуважно читаєте.Я писала ’за такою ж спеціальністю’.Тобто не начальник відділу/рядовий співробітник,а робіник,і такий же самий робітник.Медсестра,і така ж сама медсестра,тільки новенька.Майстер,і такий самий,тільки новий майстер.Новачок ніколи не стане на найкращу ділянку,на найкраще обладнання,не поставлять його і начальником самого кращого і прибуткового відділку.Кожен новачок починає з самого важкого,бо туди ніхто не хоче.От що я мала на увазі.
Так,в армії тільки новобранці миють,і ще ті,хто по зальоту.За наказом старших за званням.Так було є і буде.Це армійська система виховання.Знаю від чоловіка,братів,родичів-військових,від співробітників (в мене на 80 % чоловічий колектив).
Наряд на прибирання знаєте хто назначає?Сержант.Сержант це хто?Той хто вже служить деякий час,а не новачок.Він ніколи не призначить свого однолітку,а буде призначати тих,хто тільки прийшов.Через півроку прийдуть новачки,і вже ті,хто вчора мив туалети,будуть призначати туди новеньких.І слідкувати,як вони миють.Це система.
nabludatel• 30 октября 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Да не давали машины в совке ни бесплатно, ни за 20% стоимости. Только за полную стоимость (немаленькую). В порядке очереди
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Нет,давали,остальное оплачивал завод.Именно в этом и был смысл её взять от завода,чтоб дешевле намного.Да,записывались и стояли в очереди,длительность очереди зависела от богатства предприятия.
Woman_in_Love• 30 октября 2022
Блін, що ще має статись в цій країні щоб нарешті пропали з кінцями ці совкодрочери. Б.. ..ть бомби, ракети, геноцид, всі жахи війни які можуть бути, щодня теми на форумі на кшталт ’боюсь ядерного удару’. І всеодно бл... ть є грьобані кончені істоти яким подавай вздрочнути на совок і оргазмувати на ’самий вкусний пламбір’ і варену ковбасу’
Та ви, істоти, прочитайте хоч трошки про окупацію совком України початку 20 ст. Прочитайте спогади очевидців, про те що робили червоні. А потім зробіть, ще зусилля і прочитайте про репресії 30 рр і голод 33го.
А наостанок відкийте одну з тем на форумі де розповідають про тряпки для місячних і загугліть, коли цивілізований світ почав користуватись тампонами і прокладками.
P.S. І найулюбленіше про квартири, медицину, освіту. Поцікавтесь який відсоток від зарплати ішов на податки. Та за ті гроші там сервіс і якістт мали бути на вищому рівні, а не те гівно, яке давали під виглядом ’жери і не жалуйся’
І з зарплати на умовному заводі вираховували такі гроші´ яких за 20 років в цивілізованому світі вистачило на покупку комфортного житла, а не малогабаритної хрущовки з гівна і палок
nabludatel• 30 октября 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Впервые о таком слышу. Не очень похоже на правду. Небыло такой практики в совке.
И вы хоть представляете сколько это ваше ’немного дешевле’? Вы знаете сколько машины в совке стоили? Думаете 3 копейки?
nabludatel• 30 октября 2022
Ответ дляWoman_in_Love
english book• 30 октября 2022
Ответ дляnabludatel
На великих підприємствах давали.Але це 2-3 авто на рік.Передовикам,переможцям соцзмагань,та інше.Тому можна сказати,що не давали.В нас працювало 400 робітників.2-3 авто,то нічого.Простіше було поставити родича-ветерана війни у чергу,і через пару років отримати машину.Або на базар.Але там вже зовсім інші гроші.
Mariya Prokhorova• 30 октября 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Не давали автівки , інвалідам без ніг ’ Таврію ’ продавали хіба
Багатство предприятия це як ?
Ответ дляOlenenka_Ter
машину за копейки?? Напишите сколько зарплат было в той машине?) Ну просто чтоб ощутить что для вас ’копейки’
nabludatel• 30 октября 2022
Ответ дляenglish book
Ви смієтесь?
400 працівників - то для совка невелике підприємство.
На промислових підприємствах працювало і по 10000 чоловік і ніхто ніякі машини не роздавав. Ви забрехались.
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Господи,да при мне ее родители покупали.Цены не скажу,ну если взять,то допустим 40000 грн на сейчас.Вроде и деньги,ну и не сумма.Помню,родители радовались,как дёшево машина вышла.И чтоб Вы понимали ,как было,в начале 2000 мы машину продали и купили однокомнатную квартиру.Цены на машину и квартиру были в какой-то период практически одинаковые,машина была Таврия
Mariya Prokhorova• 30 октября 2022
Ответ дляWoman_in_Love
Так у ніх завдання інше , їм потрібно пам‘ять стирати українцям , казки розповідають про безкоштовні квартири в срср !
VerkaZvezda• 30 октября 2022
’яким подавай вздрочнути на совок і оргазмувати на ’самий вкусний пламбір’ і варену ковбасу’
ну, допустім, на морожено і ковбасу дрочать якраз противники, мовляв не було мороженого і ковбаси, а так хотілося, і очі закатують
так що не путайте грішне з праведним
VerkaZvezda• 30 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
це як Люді в черному - подивіться на цей фонарік)) і всьо, память стерли
Olenenka_Ter• 30 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Багатство предприятия це як ?
Мой второй дедушка,инвалид без двух ног,получил Запорожец на ручном управлении абсолютно бесплатно.В очереди стоял.Получил от государства,в очереди стоял в совбесе.Давали,только если получил права на ручном управлении,я помню,как он те билеты учил..Да,родителям завод Таврию продал за 20-25 процентов стоимости