Аноним Первый• 30 октября 2022
Аліекспрес, що цікавого придивились?
Діліться, що цікавого придивились на аліке зі знижками. Щоб не фігня якась, аби було, а щось нормальне і по ціні, що тут не візьмеш)
З початку війни в режимі економії, нічого крім їжі та ліків. І буває такий настрій, що хочеться щось купити, щоб порадувати себе та близьких. Тут з Аліка прийшло
повідомлення, що багато купонів роздають.
Що берете класне, цікаве і задешево? Тільки не абстрактно, що колись брали.
Бибер-анонимер• 30 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Я теж набрала ламп. Вони втричі дешевші, ніж у нас.
Дайте посилання будь ласка
Прасковична• 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Купила туристические лампы заряжаемые, светильники на батарейках, настольную лампу на аккумуляторе. Дочке на НГ беспроводные наушники, сумку меховую. На НГ гномов, уже получила, прикольные) Присмотрела снеговика и Санту, жду скидку на распродаже, через пару дней будет. Чехлы на телефон.
Дайте пож ссылку на гномов
Прасковична• 30 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Я для економії купила патрон в лампу з датчиком руху та світла. Тобто його замість лампочки вкручуєш в звичайний патрон, а вже в нього лампочку. 180 грн. - ціна питання. Працює.
Ще купила комбез-дощовик на таксу - 200 грн. Він в нас вдвічи дорожчий.
Заказала, але ще не прийшли датчик СО на дачу і вай-фай розетку. Все в межах 4х доларів.
А что за вай фай розетка, куда ее,?
Мозговая пилочка• 31 октября 2022
Ответ дляПрасковична
А что за вай фай розетка, куда ее,?
Для бойлера. Або для того, чим би ви хотіли управляти віддалено, через телефон. Я не завжди ночую дома, і можна б було вимикати бойлер, але хочеться по приїзду мати горячу воду. Тому можна вмикати і вимикати пристрій через програму. Зручно.
Мозговая пилочка• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Мені теж треба комбез на таксу, жилетку купила минулого року, супер
ось тут брала ххл на таксу міні. Лапки, звісно, прийшлось вкоротити. Та це ж такса ). але по довжині і ширині все підійшло.
Прасковична• 31 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Можете дать ссылку на эту розетку, мне тоже надо бойлером упраалять