Аноним Первый• 30 октября 2022

Аліекспрес, що цікавого придивились?

Діліться, що цікавого придивились на аліке зі знижками. Щоб не фігня якась, аби було, а щось нормальне і по ціні, що тут не візьмеш)
З початку війни в режимі економії, нічого крім їжі та ліків. І буває такий настрій, що хочеться щось купити, щоб порадувати себе та близьких. Тут з Аліка прийшло
повідомлення, що багато купонів роздають.
Що берете класне, цікаве і задешево? Тільки не абстрактно, що колись брали.
Бибер-анонимер• 30 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Я теж набрала ламп. Вони втричі дешевші, ніж у нас.
Дайте посилання будь ласка
Прасковична• 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Купила туристические лампы заряжаемые, светильники на батарейках, настольную лампу на аккумуляторе. Дочке на НГ беспроводные наушники, сумку меховую. На НГ гномов, уже получила, прикольные) Присмотрела снеговика и Санту, жду скидку на распродаже, через пару дней будет. Чехлы на телефон.
Дайте пож ссылку на гномов
Прасковична• 30 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Я для економії купила патрон в лампу з датчиком руху та світла. Тобто його замість лампочки вкручуєш в звичайний патрон, а вже в нього лампочку. 180 грн. - ціна питання. Працює.

Ще купила комбез-дощовик на таксу - 200 грн. Він в нас вдвічи дорожчий.

Заказала, але ще не прийшли датчик СО на дачу і вай-фай розетку. Все в межах 4х доларів.
А что за вай фай розетка, куда ее,?
13Helen• 30 октября 2022
Ответ дляПрасковична
Дайте пож ссылку на гномов
И мне))
Угги в горошек• 30 октября 2022
Ответ дляПрасковична
Дайте пож ссылку на гномов
https://www.aliexpress.com/item/1005001377688747.h...
Прасковична• 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Спасибо!
Мозговая пилочка• 31 октября 2022
Ответ дляПрасковична
А что за вай фай розетка, куда ее,?
Для бойлера. Або для того, чим би ви хотіли управляти віддалено, через телефон. Я не завжди ночую дома, і можна б було вимикати бойлер, але хочеться по приїзду мати горячу воду. Тому можна вмикати і вимикати пристрій через програму. Зручно.
Мозговая пилочка• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Мені теж треба комбез на таксу, жилетку купила минулого року, супер
https://a.aliexpress.com/_mMR34Nw

ось тут брала ххл на таксу міні. Лапки, звісно, прийшлось вкоротити. Та це ж такса ). але по довжині і ширині все підійшло.
Прасковична• 31 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Можете дать ссылку на эту розетку, мне тоже надо бойлером упраалять