Бабка в тапках• 30 октября 2022

Хто добре розбирається в умовах поповнення карти приват?

Дівчата, я правильно розумію, що маючи номер телефону людини, можна закинути гроші через термінал? Можна це зробити анонімно?
Мені потрібно поповнити карту людини, але щоб ця людина не знала від кого ці кошти. Номеру самої карти не знаю.
Заздалегідь дякую за відповіді.
Бюст Березуцкого• 30 октября 2022
Нет конечно. По номеру телефона карта не пополняется, нужен номер карты.

автор Бабка в тапках • 30 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Просто в додатку Приват24 є подібна функція - поповнення за допомогою мобільного телефону.
katrin2003• 30 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Это если у человека включена эту функция
Ревнивая жена• 30 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
но вы же должны идентифицироваться и в терминале тоже как-то. На счет этой функции в терминале не подскажу. и не понятно какую карту оно пополнит
Ганцю в кєдах• 30 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Но оно не высвечивает сейчас номер карты, но как то было что нажимаешь на контакт пополнить карту и всетится карта. Ща проверила, нет. Контакт и фотка его
автор Бабка в тапках • 30 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Та мені не обов´язково номер карти бачити. Просто закинути гроші.
Певно потрібно подзвонити на гарячу лінію.
Стопудова• 30 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Пополняется, если владелец карты включил эту функцию.

Гарачый Шыкалад• 30 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Да, если этот номер привязан к карте. Тогда да. А если номер не подвязан, то не получится.
Техпаспорт на медузу• 30 октября 2022
Ответ дляСтопудова
Підкажіть будь-ласка, а як отключити цю функцію? В мене навпаки ніж у автора ситуація. Дала карту чоловіка для поповнення, а гроші якимось чином зайшли на мою карту. Думаю відправник по номеру телефону перерахував. А мені це не потрібно
Ганцю в кєдах• 30 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
В тел книге по привату можно перевести даже на другой банк, новая их фишка. Но самого номера не видно.
У вас есть тел этого человека?
Стопудова• 30 октября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У додатку зайді в керування по Вашій картці і відкрийте вкладку «Картка за замовчуванням» і там побачите «Перекази за телефоном» і можете цю функцію вимкнути.
Техпаспорт на медузу• 30 октября 2022
Ответ дляСтопудова
Дуже вам вдячна